Ucuza satılan Game Passler gerçek mi?

Microsoft oyun platformu, Game Pass, Xbox konsol dahil çöplüktür. PS gibi şahane bir konsol ve Sony platformu dururken, Game Pass alıp ne yapacaksınız? Bence PS konsol alın. Yani paranız boşa gitmesin diye yazıyorum. Microsoft'un her ürünü başarısız.
Evet, Need For Speed Heat’e 899 TL veriyorum, nereden bildin?
1F04EFC0-A054-408E-A639-4D0B43F63B91.jpeg

Yani Steam ortak hesap gibi kişiye has olmayan hesapları ortak bir kullanım yapılıyor. Netflix gibi ama yönetici satan kişi.

Yani Steam ortak hesap gibi kişiye has olmayan hesapları ortak bir kullanım yapılıyor. Netflix gibi ama yönetici satan kişi.
Tam olarak öyle değil. Steam ortak hesaplarında online özellikler bulunmuyor, Game Pass'te ise buna direkt olarak izin veriliyor. Steam'in ortak hesaplar ile ilgili kesin ve net olarak rızası yok, Microsoft ise bu konuda ve oyun paylaşımı konusunda destek çıkıyor, izin veriyor. Evet, satan kişi yönetici, fakat herkesin XBOX hesabı olduğu için, herkes ayrı takılıyor. Tek sıkıntı çıkartan hizmet Game Pass içindeki EA Play, o da EA'in yediği nanelerden kaynaklı.

Microsoft oyun platformu, Game Pass, Xbox konsol dahil çöplüktür. PS gibi şahane bir konsol ve Sony platformu dururken, Game Pass alıp ne yapacaksınız? Bence PS konsol alın. Yani paranız boşa gitmesin diye yazıyorum. Microsoft'un her ürünü başarısız.
Bende PS'ciyim ama hocam :D. Game Pass benzeri bir mantık gelmediği sürece PS çöptür.

Bende PS'ciyim ama hocam :D. Game Pass benzeri bir mantık gelmediği sürece PS çöptür.

Ya bu M$ açmış bir Game Pass diye site, doldurmuş çöp oyunları, 100 tane oyun beleş diyorlar ama oyunlar çöp olduktan sonra, beleş olsa ne yazar. PS oyunlarını Bluray olarak 2. el almak daha mantıklı.

Geri
Yukarı