CS:GO'da ucuza satılan bıçak geri alınabilir mi?

bblankk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 12 gün önce kasadan stiletto case hardened çıkarttım Steam pazarda listeleme yoktu. Ben de ortalamasını alıp sattım pazarda saniyesinde satıldı. Meğer bunlarda Blue gems varmış bıçağın ST olmayanı 33K dolara satılmış benimki ST idi geri alabilir miyiz? Yardımcı olacak varsa parayı ikiye bölelim 😢😢

alıcı bot kontrol edilmeden rastgele case hardenedlari topluyor ve bütün cs skin satış sitelerine baktım satışta o phase de yok

Bot'tan başka hesaplara geçerse diye kontrol edebilirsiniz FloatDB'den, onu demek istedim. Normal bir hesaba geçerse ekleyip durumu anlatmayı da deneyebilirsiniz ama muhtemelen olumsuz cevap verirler. Bunu yapmak dışında başka bir yol yok. Tekrar geçmiş olsun, ne diyelim.
hocam bu tarz şeyler nerelerde satılır botların ki vs

Hocam bu tarz şeyler nerelerde satılır botlarınki vs.

Yani normalde her 3. parti skin satış sitelerinde bu tarz çok pahalı eşyaların alıcısı çıkmıyor. Buff163, Bitskins, Skinbaron gibi daha büyük sitelerde satılma ihtimali var ama bence satılırsa r/GlobalOffensiveTrade subreddit'inde satılır. Çünkü ciddi skin tüccarları burada takılıyor çoğunlukla.

Bot'tan hangi Steam hesaplarına aktarıldığı bulunabilir ama dediğim gibi olaydan habersiz, bıçağı sonradan ederi kadar para verip almış diğer kişilerin geri vermeye yanaşacağını da sanmam.

Hocam konu biraz hortlatma gibi olacak ama yaptığınız hata meşhur olmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam konu biraz hortlatma gibi olacak ama yaptığınız hata meşhur olmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya hala üzülüyorum nasıl hata yapmış böyle.

Geri
Yukarı