Çözüldü CS:GO'da "VAC" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Merhaba az önce Office haritasında dereceli atıyordum. Her el 3-5 vuruyordum ve bunny yapıyordum. Sanırım çok rapor geldi hile diye ve kısa süreli ban yedim. Geçenlerde de yine aynısı olmuştu, bilgisayarı yeniden başlattığımda düzelmişti fakat az önce binlerce kez yeniden başlattım çözümler denedim ama olmadı. Profilime bakıyorum ban yok bir şey yok. Tam da taşıdığım maç böyle olay oluyor. Nasıl düzeltebilirim?

1682449339224.jpeg

Bir de üstüne ban yemişim.

1682449621387.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Modem resetleyin oyunun dosyalarını doğrulayın. Çözülmezse beklemekten başka çareniz yok.
Ben hiç böyle bir nedenden ötürü ban yemedim ne de böyle bir uyarı mesajı aldım VAC kimlik doğrulama hatası alınır en fazla normal kullanıcılarda ama siz çok temiz bir izlenim yaratmadiniz açıkçası.

Modem resetleyin oyunun dosyalarını doğrulayın. Çözülmezse beklemekten başka çareniz yok.

Çözüm
Hocalarım hile olsam neden konu açayım? Ayrıca hile açınca direkt ban yeniyor ve yesem yukarıda kırmızı bir yazıyla VAC yazar neyse onu bunu boşverin. Şimdi oyunun dosyalarını doğruluyorum. Bu hatayı geçen Modlu Windows'ta almıştım. Bugün'de Windows LTSB sürümünde aldım. Demek ki 2XHX sürümlerde sıkıntı yok.

Sağ olun hocam, dosyaları doğruladım girdim.

Geri
Yukarı