Çözüldü CS:GO'da sebepsiz VAC ban yedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Thential

Decapat
CS:GO'da 200 saatlik hesabım ban yedi bende olana çare yok deyip yeni hesap açtım. Ama aklımda bir soru var PC'deki bir programdan dolay ban yemişimdir diye düşünüyorum ama neden yemiş olabileceğimi bilmiyorum. Yeni hesabımın ban yememesi için format atmalı mıyım?

Çözüm
Ben burada nasıl açarım demiyorum bu sebep olan şeyden dolayı bilgisayara format atmalı mıyım? diyorum. Başlığa bakıp yazdığımı okumadan cevap vermeyin lütfen.
Okuduğunu anlamak istemeyen tek kişi sizsiniz. O yazdığım cümledeki hiç bir cümle size hitaben değildi. Ben genel olarak buraya sizin gibi konu açanlardan dolayı neden ön yargılı olduklarını anladığımı belirttim.
Ve bu arada 200 saat o kadar da yüksek değil. 2000 saati olup hile açan da var. 200 saatinizin olması sizi temiz kılmaz.
Banlanan arkadaşlar hile açtığını bilerek burada konu açıyorsa saçmalıyordur. Çok ters davranılıyor burada böyle konulara. Gerçekten hile açmadıysanız destekle bir şekilde iletişim kurun bence. Haksız ban yemek saçma çünkü emek var ortada.

Dediğim gibi hile açmadım şu VAC dalgasından arkadaşımda nasibini aldı 300 saatlik Prime hesabı oyuna girmemesine rağmen VAC yedi.
İnternet kafede oynadıysan ban yeme ihtimalin yüksek.
Hayır kendi bilgisayarımdan oynuyorum

Dur hemen kaldırıyorum banını.

Yani ne yapalım yediysen. Hile açmayıp bileğinin hakkıyla oynasan gelip burada ban yedim diye ağlamazsınız.

Ben burada ban yedim diye ağlamıyorum eğer okumayı biliyorsan anlamışsındır bilgisayara format atmalı mıyım onu soruyorum.
Buradaki arkadaşları çok iyi anlıyorum.
Hile açıp ban yedikten sonra; nasıl düzeltebilirim? "Yemin ederim hile açmadım." Diye ağlayan. sonrasında da ya bir aralar kuzenim/kardeşim 1-2 el hile açmıştı'ya çevirip. Aradığını bulamadan gidenleri çok gördüler.

Ben burada nasıl açarım demiyorum bu sebep olan şeyden dolayı bilgisayara format atmalı mıyım diyorum başlığa bakıp yazdığımı okumadan cevap vermeyin lütfen.

Ben burada nasıl açarım demiyorum bu sebep olan şeyden dolayı bilgisayara format atmalı mıyım? diyorum. Başlığa bakıp yazdığımı okumadan cevap vermeyin lütfen.
Okuduğunu anlamak istemeyen tek kişi sizsiniz. O yazdığım cümledeki hiç bir cümle size hitaben değildi. Ben genel olarak buraya sizin gibi konu açanlardan dolayı neden ön yargılı olduklarını anladığımı belirttim.
Ve bu arada 200 saat o kadar da yüksek değil. 2000 saati olup hile açan da var. 200 saatinizin olması sizi temiz kılmaz.

Çözüm
Arkadaşlar Steam destek ile sorunumu çözdüm bana hile diyenlerede selam olsun günahımı aldınız :) . Nasıl çözüldü koyacağımı söyler misiniz?
Okuduğunu anlamak istemeyen tek kişi sizsiniz. O yazdığım cümledeki hiçbir cümle size hitaben değildi. Ben genel olarak buraya sizin gibi konu açanlardan dolayı neden ön yargılı olduklarını anladığımı belirttim.

Çözüldü olması için sana en iyi cevap verdim ama bence en iyi cevabı hak ediyorsun.

Arkadaşlar Steam destek ile sorunumu çözdüm bana hile diyenlerede selam olsun günahımı aldınız :) . Nasıl çözüldü koyacağımı söyler misiniz?

Çözüldü olması için sana en iyi cevap verdim ama bence en iyi cevabı hak ediyorsun.
Tahmin ettiğim gibi olmuş kardeşim iyi günlerde oyna çok bilenlere bakma sen hatasız VAC olmaz zannediyorlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı