Çözüldü CS:GO'da sebepsiz VAC ban yedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Thential

Decapat
CS:GO'da 200 saatlik hesabım ban yedi bende olana çare yok deyip yeni hesap açtım. Ama aklımda bir soru var PC'deki bir programdan dolay ban yemişimdir diye düşünüyorum ama neden yemiş olabileceğimi bilmiyorum. Yeni hesabımın ban yememesi için format atmalı mıyım?

Çözüm
Ben burada nasıl açarım demiyorum bu sebep olan şeyden dolayı bilgisayara format atmalı mıyım? diyorum. Başlığa bakıp yazdığımı okumadan cevap vermeyin lütfen.
Okuduğunu anlamak istemeyen tek kişi sizsiniz. O yazdığım cümledeki hiç bir cümle size hitaben değildi. Ben genel olarak buraya sizin gibi konu açanlardan dolayı neden ön yargılı olduklarını anladığımı belirttim.
Ve bu arada 200 saat o kadar da yüksek değil. 2000 saati olup hile açan da var. 200 saatinizin olması sizi temiz kılmaz.
VAC hatasini yasaklama sanmis olmayasiniz? Hatali bir yasaklama olsa bile 1 gün icinde kaldirilmasi mucize gibi bir sey cünkü.

günahımı aldınız

Asagidaki hesaplar kime ait?

Sebepsiz yasaklama aldim dediginiz hesap bu mu? Steam Community :: sebebsiz ban :(

Hesaplarin alayinda yasaklama mevcut. Süpheli bir durum.

O.

VAC hatasini yasaklama sanmis olmayasiniz? Hatali bir yasaklama olsa bile 1 gün icinde kaldirilmasi mucize gibi bir şey cünkü.

Asagidaki hesaplar kime ait?

Sebepsiz yasaklama aldim dediginiz hesap bu mu? Steam Community :: sebebsiz ban :(

Hesaplarin alayinda yasaklama mevcut. Süpheli bir durum.

Hesaplar benim değilki? Benim hesabım bu Steam Community :: furkaNNN | IZM.

Aynı avatarı ve ismi kullanması tesadüf mü yani?

Paylaştığınız hesapta da daha önce herhangi bir kalıcı yasaklama almış gibi görünmüyorsunuz.

Dosya Ekleri

• SmartSelect_20200815-145738_Samsung Internet.jpg
    SmartSelect_20200815-145738_Samsung Internet.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 85
Dediğim gibi, mevcut hesabınızda daha önce verilen kalıcı bir yasaklama görünmüyor. Muhtemelen VAC hatası aldınız ve bu hatayı yasaklama sandınız.
Zaten VAC ban Steam Destek tarafından kaldırılamıyor.

Hile açtığın için ban yemişsindir, durduk yere ban yiyeceğini sanmıyorum. Eğer gerçekten hile açmadıysan Steam desteğe yazabilirsin.

Gerçekten sebepsiz yere ban yedim uzun zamandır girmiyordum oyuna ve bir baktım ban yemişim hile açsam niye buraya yazıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı