CS:GO'da yaptığınız en iyi vuruşlar

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 2B
Öyle güzel bir vuruş değil, millet paylaşıyor, ben de paylaşayım dedim :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İlle de karşı takımı vurmak zorunda değiliz değil mi? Kuzenimi çok güzel avladım atmak istedim. :D

1 sene önce supremedim şu an mge. Oyuna ara vermiştim hileler yüzünden le ye kadar düştüm sonra rankım sıfırlandı.
Ben de LE'ye kadar MM kasmıştım, sorun şu ki LE elo bile çok basit geliyordu. Şuan Nova arkadaşlarım sağolsun MGE'ye düştüm, size tavsiyem Faceit geçin, MM kadar leş bir ortam yok.

İlle de karşı takımı vurmak zorunda değiliz değil mi? Kuzenimi çok güzel avladım atmak istedim. :D

Değişiklik iyidir. :D

Ben de Le'ye kadar mm kasmıştım, sorun şu ki le elo bile çok basit geliyordu. Şu an nova arkadaşlarım sağ olsun Mge'ye düştüm, size tavsiyem FACEIT geçin, mm kadar leş bir ortam yok.

Evet kolaylar ama bir o kadar toxicler hilesi bol toxici bol hedefim global olup FACEIT kasmaktı ama olmuyor bu hafta geçmeyi düşünüyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı