CS:GO'da yaptığınız en iyi vuruşlar

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 2B
Evet kolaylar ama bir o kadar toxicler hilesi bol toxici bol hedefim global olup FACEIT kasmaktı ama olmuyor bu hafta geçmeyi düşünüyordum.
Hocam ilk maçlarda toxic bana da geliyordu, şimdi gelmiyor fazla. MM'den az toxic var, ilk maçlarınızda gelmemesi için TCL klanına girip ordan 5 kişi beraber girin. İnanın alışınca MM neymiş diyeceksiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet herkes CS:GO'da yaptığı en iyi videoları atsın bakalım, yorumlayalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bilgisayar yüzünden video alamamıştım fakat mirage de awp no scope smoke arkası ve duvarın köşesinden(duvar arkası işareti çıktı) hs atmıştım çok iyiydi.

Bunlarda iyiymiş :D

Biraz kafada canlandırmak gerekiyor çünkü video yok o zaman aklıma gelmedi.
Dust 2 mid kapısı ct tarafı her yer duman altı elimde oto rastgele 5 atış attım. belkide hayattaki tüm şansımı orda kullandım 3 hesdshot 2 body.
not : bu maçtan sonra güven faktörüm mahvoldu

En iyi vuruşum değil ama nova 1 için idare eder.

Paylaşılan vuruşları görünce kardeşim "benim vuruşu at" dedi diye yükledim videoyu. CSGO oynamıyorum. Nasıl bir vuruştur bir fikrim yok ama güzel vurmuş sanki.

Yeni konular

Geri
Yukarı