CS:GO'daki hile kullanıcıları

Jiraaya sennin

Femtopat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi CS:GO'da bir sürü hile kullanıcısı var. Benim karșılaștığım bütün hileciler onların oyununa hile gelmesi sonucunda hileye bașlayan tipler. Bir de insanları trollemek için hile kullanan insanlar var. En son ise arkadașlarına hava atmak için gerek vs, gerek normal rekabetçi modda onlara hava atmak için kullanyorlar. Siz hile hakkında ne düșünüyorsünuz. Ben hileye șiddetli șekilde karșıyım ve ne tür bahane olursa olsun her hilenin kullanımına karșıyım. Sizin hile ile ilgili dünceleriniz nedir? (Ben bu konuyu açma sebebim insanların düșüncesini oğrenmek eğer sizi rahatsız edecek bir șey yaptıysam herkesten özür dilerim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de yakın zamanda gaming sistem topladım. Artık Cs:Go'ya girebiliyorum. Ama yaklaşık 1 aydır hep hilecilere denk geliyorum hilesiz olarak nadir gelen var. Artık gına geldi yani. Üstelik bugün de hile yapanlar yüzünden Parti Üyesi Yasaklandı cezası aldım. Ben Güven Faktörümü artırmaya çalışırken bu cezayı almam bana çok dokundu. Diyeceğim şudur ki, burada konu açmayı düşünüyordum ama senin konuyu görünce yorum olarak yazayım dedim ; Cs:Go ' da hilesiz oynayan arkadaşlarla takım kurmak istiyorum. Hilesiz ve bol eğlenceli vakit geçirmek istiyorum. Eğer bu fikirde olan arkadaşlar varsa beraber güzel vakit geçirebiliriz. (Not: Cs:Go'da profesyonel değilim gelecek arkadaşlar bunu göze alsın :) )

Bildiğiniz gibi CS:GO'da bir sürü hile kullanıcısı var. Benim karșılaștığım bütün hileciler onların oyununa hile gelmesi sonucunda hileye bașlayan tipler. Bir de insanları trollemek için hile kullanan insanlar var. En son ise arkadașlarına hava atmak için gerek vs, gerek normal rekabetçi modda onlara hava atmak için kullanyorlar. Siz hile hakkında ne düșünüyorsünuz. Ben hileye șiddetli șekilde karșıyım ve ne tür bahane olursa olsun her hilenin kullanımına karșıyım. Sizin hile ile ilgili dünceleriniz nedir? (Ben bu konuyu açma sebebim insanların düșüncesini oğrenmek eğer sizi rahatsız edecek bir șey yaptıysam herkesten özür dilerim)
Hile hiç açmadım ama arkadaşım açmıştı. Sadece Parçalanmış Ağ Operasyonu görevleri için açıyordu ama. Mesela görevi yapamıyor muyduk açıyordu hileyi öyle yapıyorduk. Bence bunun zararı yok kimseye. Böyle kullanmakta bence sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı