CS:GO'daki hileciler

Ben seçkin değilim ama bu ara fazla hile gelmiyor. Seçkin de böyle hileler varsa :(....
Var. Hatta birisini raporladım sırf izlediği için. Raporladığım kişileri, CS:GO kişisel istatiskiklerimden takip etmiştim. Bir kaç madalyası vardı mesela. Seçkin olması, madalyaları veya skinlerinin olması açmayacağı anlamına gelmiyor zaten.

İkisi de yapılabilecek oyunlar, 2. kayıtta denemiş ve tutmuş olabilir. Kanıtlar yeterli değil.

Umarım mirage mapini oynuyor ve biliyorsundur. 1. duvardan adamın kafasına cross koyup prefire ile vurmayı deniyor 2. adam sola doğru moveladığında hala top midedeki kutunun arkasında bu hile arkadaşımızın map bilgisi olmadığı için adamı smoke içi sanıp vurmaya çalışıyor. İkinci videodayu ise şöyle açıklayayım 1.55 round süresi b side a gitmesi en fazla 10 saniye diyelim videoda görebildiğin üzere dakika 1.30'da adamı duvardan vuruyor. Yani arkadaşımız sidea gittikten sonra oraya cross koyup 10 saniye boyunca adam gelmesini bekliyor. Bunlarda yetmediyse diğer bir kanıtı atabilirim:)
Hocam rankım supreme ve bu oyundan herkesi soğutan şey hileciler. Valve hala kalıcı bir çözüm getirmedi. Biz kanser olduğumuzla kalıyoruz oyunda. Bariz kullanan adamlar bile geç VAC ban yiyor. Ya da yese ne olacak senin kaybettiğin maç geri gelmiyor, rank düşüyorsun oyundan soğuyorsun.

Karşıma gelen kişileri az da olsa uğraşıp banlatıyorum o bana yetiyor :) bu karantina günlerinde ayrı bir zaman geçirme olanağı sağlıyor hem.

Yeni konular

Geri
Yukarı