CS:GO'dan 1 ay sonra ban yedim

Daha zevkli oluyor.
Zevkli olan nokta ne peki? Valla hile kullanan birinin neden kullandığını hep merak ettim. Hs geldiğinde orgazm mı oluyorsun mesela? Ama onu sen vurmadın ki otomatik atıyor kafaya. Oyunda zevk alabileceğin başka kısım varsa dinlemek isterim bu arada yaşının 19 olmadığına inanmak istiyorum.

Hile mile kullanan alenen konu açabiliyor mu böyle? Çok garip...
Konu sahibine göre 14 yaş civarı arkadaşlar tavsiye vermemeliymiş ama hile kullanan insanlar verebilirmiş 😀 Sadece 5 sene erken doğduğu için havalara giren bir tip. Göz ardı edip geçiniz.
Hs geldiğinde orgazm mı oluyorsun mesela?
1 aydır gülemiyordum çok iyi laf 🤣

Konu sahibine göre 14 yaş civarı arkadaşlar tavsiye vermemeliymiş ama hile kullanan insanlar verebilirmiş 😀 Sadece 5 sene erken doğduğu için havalara giren bir tip. Göz ardı edip geçiniz.

1 aydır gülemiyordum çok iyi laf 🤣
Bu arkadaşın bugünkü konusuna da tanık oldum. Şaşkınım. Tolerans gösterilmemesi gereken bir konu hile. Raporumda da dile getirmiştim. Arkadaş için kriter yaş değil de başka bir şey olsa konu açamaması gerekir.

Basit; Valve sunucularında oyun oynayan her bilgisayar rastgele ya da Valve'ın önceliklendirmesiyle taranıyor. Bu tarama açığa çıkan hileler ve dosyaları tarıyor ve varsa doğrudan ban yiyorsun. Diğer ihtimal ise overwatch 1 ay sonra sonuçlanmış olabilir.

Geri
Yukarı