CS:GO'dan çıkan iskelet bıçağı ne yapılır?

Türk sitelerinden satma hiç. Alayı ölücü, ederinden düşük teklifler veriyorlar. Envanter linki verirsen oyun içi bir inceleyebiliriz. Pattern bilgisi falan önemli.

Buff, dmarket, skinport gibi yerlerden satmanı öneririm.

Alıcı değilim, ederinden yana bir fikrin olmadığı için yardımcı olmaya çalışıyorum :) Çünkü ederi 14 bin değil, daha fazla.
hocam çoğu siteden baktığıma göre en fazla 15000 ediyor. Dediğin sitlerden en güvenilir sağlam olan hangisidir? Piyasayı çok bilmiyorum gördüğümden yola çıkarak fiyat verdim sadece sence kaça gider az aşınmış iskelet bıçağı? tahminin var mı bir bilgin olduğu belli.

hocam çoğu siteden baktığıma göre en fazla 15000 ediyor. Dediğin sitlerden en güvenilir sağlam olan hangisidir? Piyasayı çok bilmiyorum gördüğümden yola çıkarak fiyat verdim sadece sence kaça gider az aşınmış iskelet bıçağı? tahminin var mı bir bilgin olduğu belli.
Dediğim gibi, bıçağı görmeden bir şey demek zor.

Ekleyebilirsin beni, float değer, pattern numarası, çiziklerin nerede olduğu vs vs gibi şeyler fiyatı etkliler.

Yabancı sitelere güvenmeyin. Diyeceğim tek şey bu olur.
neden hocam
Dediğim gibi, bıçağı görmeden bir şey demek zor.

Ekleyebilirsin beni, float değer, pattern numarası, çiziklerin nerede olduğu vs vs gibi şeyler fiyatı etkliler.
float: 0.100103050
pattern: 994
attığım resimde görebilirsin hocam çizikleri.
bu şekilde net saanırım

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-06-08 133520.png
    Ekran görüntüsü 2022-06-08 133520.png
    349,7 KB · Görüntüleme: 73
  • Ekran görüntüsü 2022-06-08 133624.png
    Ekran görüntüsü 2022-06-08 133624.png
    292,7 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:
neden hocam

float: 0.100103050
pattern: 994
attığım resimde görebilirsin hocam çizikleri.
bu şekilde net saanırım
Dostum sen bildiğin gibi sat :) Eklediğin taktirde vs kimse bıçağını çalmayacak senin. Ama sen hala envanter linki vermemek peşindesin. İncelemek isteyen insan nasıl inceleyecek bıçağı? Attığın screenshotlar ise 480p'den hallice. Hiçbir şey belli olmuyor.

Her neyse, dediğim gibi sen bildiğin gibi yap dostum. Bu saatten sonra envanter linki versen de umrumda değil çünkü 3-4 mesajdır aynı şeyi söylüyorum, dalga geçer gibi düşük çözünürlüklü, bulanık ekran görüntüleri yüklüyorsun al incele diye.

Daha envanter linki vermeye korkuyorken seni 50 kere dolandırırlar :)

Dostum sen bildiğin gibi sat :) Eklediğin taktirde vs kimse bıçağını çalmayacak senin. Ama sen hala envanter linki vermemek peşindesin. İncelemek isteyen insan nasıl inceleyecek bıçağı? Attığın screenshotlar ise 480p'den hallice. Hiçbir şey belli olmuyor.

Her neyse, dediğim gibi sen bildiğin gibi yap dostum. Bu saatten sonra envanter linki versen de umrumda değil çünkü 3-4 mesajdır aynı şeyi söylüyorum, dalga geçer gibi düşük çözünürlüklü, bulanık ekran görüntüleri yüklüyorsun al incele diye.

Daha envanter linki vermeye korkuyorken seni 50 kere dolandırırlar :)

Daha envanter linki vermeye korkuyorken seni 50 kere dolandırırlar
Hayır neden vereyim ki en yakınıma bile vermem .Bunun utanılacak yanı da yok. Dolandıramazlar çünkü sana atmadığım gibi onlara da atmam . Çok yerde okudum böyle dolandırıcılıkları o yüzden resimde her şey net ve anlaşılır. Yine de yardımcı olduğun için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı