CS:GO'dan çıkan iskelet bıçağı ne yapılır?

Bıçağın fiyatı güncel olarak 14.000 olarak görünüyor Steam'de. Yabancı trade sitelerinde az aşınmış iskelet bıçağı olarak 1400 dolara bile giden var. Bilgisi olan arkadaşlar ne yapmam gerektiğini söyleyebilir mi? Ve ByNoGame'den ilan açarsam satılma olasılığı nedir?
ByNoGame ölücü mekanı. Pazarda 100 200 lira ucuza satmaya çalış.

Nakit olarak tam fiyatını elde etmen mümkün değil. Anca tanıdıklara satarsın, dolandırıcı çok olabiliyor. Parayı almadan skini kesinlikle atmamanız lazım. Öyle yapmak isteyen olursa engeli basın geçin.
bakacağım artık bynogame ne kadar teklif verecek? istediğim olmazsa csmoney , cstrade gibi sitelere ilan koyarım .Bu bıçak gider bence ya gerçi bu ekonomide kim alır ki?

Hayır neden vereyim ki en yakınıma bile vermem .Bunun utanılacak yanı da yok. Dolandıramazlar çünkü sana atmadığım gibi onlara da atmam . Çok yerde okudum böyle dolandırıcılıkları o yüzden resimde her şey net ve anlaşılır. Yine de yardımcı olduğun için teşekkürler
Dostum sen şaka falan mısın? Envanter linki ile seni kim nasıl dolandıracak? :D Oyunda incele yapmadan kim nasıl anlayacak bıçağın neresinde ne var?

Dediğim gibi, sen bildiğin gibi yap. Umarım yanılırım ama bu paranoyaklıkla zaten dolandırılırsın :D

Dostum sen şaka falan mısın? Envanter linki ile seni kim nasıl dolandıracak? :D Oyunda incele yapmadan kim nasıl anlayacak bıçağın neresinde ne var?

Dediğim gibi, sen bildiğin gibi yap. Umarım yanılırım ama bu paranoyaklıkla zaten dolandırıl

Dediğim gibi, sen bildiğin gibi yap. Umarım yanılırım ama bu paranoyaklıkla zaten dolandırılırsın :D
bıçakta her şey net bu bir sen ciddi alıcı değilsin o yüzden sana neden envanter linki atayım bu da 2

Bıçakta her şey net bu bir sen ciddi alıcı değilsin o yüzden sana neden envanter linki atayım bu da 2

Yav hocam adamın senin envanter linkin ile seni dolandırması için Steam'in serverlarına filan erişmesi lazım onu da yapabiliyorsa envanter linkine ihtiyaç duymaz zaten anlayabiliyor musun, arkadaş sana yardımcı olmaya çalışıyor hala aynı şeyin üzerinde duruyorsun :/

Yav hocam adamın senin envanter linkin ile seni dolandırması için Steam'in serverlarına filan erişmesi lazım onu da yapabiliyorsa envanter linkine ihtiyaç duymaz zaten anlayabiliyor musun, arkadaş sana yardımcı olmaya çalışıyor hala aynı şeyin üzerinde duruyorsun :/
böyle dolandırılan var ki söylüyorum hocam. Ayrıca belirttim zaten onluk bir durum değil sadece paylaşmak istemiyorum. Bu konu hakkında fikrim yok o yüzden atmak istemiyorum açıkça .

böyle dolandırılan var ki söylüyorum hocam. Ayrıca belirttim zaten onluk bir durum değil sadece paylaşmak istemiyorum. Bu konu hakkında fikrim yok o yüzden atmak istemiyorum açıkça .
Hocam o zaman fiyat konusunda size net bilgi veremeyeceğimiz kesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı