CS:GO'dan Zula'ya Geçmeli Miyim?

Fortnite geçebilirsin yakın bir zamanda yayıncı turnuvası olursa arkadaşımla katılmayı düşünüyorum. Çünkü oynayarak gerçekten sağlam para kazanılıyor. Haftada 1 50-100 bin dolardan turnuva başlıyor diyebilirim. Sezon 1 den beri oynuyoruz baya bir alıştık inşallah bir ödül alırsak bakacağız :)

Gördüğünüz gibi CS:GO'dan Zula'ya geçmek istiyorum. Zula'da profesyonel olarak oyunculuk yapacağım. Za vs. hepsi sponsor tarafından karşılanacak. Sizce Zula'ya geçmeli miyim? Benim aklımı çelen şey, Zula'da ayda bir turnuva olması. CS:GO'da ise yılda bir gibi bir aralıkta turnuvalar oluyor.

Geçme pişman olursun tam bir adaletsizlik oyunu kardeşim tavsiye etmem milletin parası var diye silah yükseltiyor fakir Fukara'ya adaletsiz oluyor geçme sakın.

GEÇMEEEE cunku bu oyunda parası olan kaznıyor, kufur edıp banlanmayan, hıle acıp banlanmayan, bazı çocuklar yuzunden bostan yere banlanan, durduk yere hiçbir şey olmazken error veren, PC ne kadar iyi olursa olsun oyundan atan, yetkılereın oynuculara her gün her saat dalga gecmesı ve gırıs odulu dıyıp dunaynın en sacma ve degersız esyaları veren. Bir oyun. Demem o kı bu oyun dalga gecmek amaclı yapılmıstır.

Yeni konular

Geri
Yukarı