CS:GO'nun 10. yılına özel güncelleme gelebilir mi?

Sizce gaben abimiz bizi şaşırtıp CS:GO'nun 10. yılına özel Source 2'yi yayınlar mı? Son güncellemelerde Linux işletim sistemine Vulkan desteği gelmesi bunun bir işareti gibi görülüyor.

Yapar yapar. Valve çok düşünceli bir firmadır. 2 oyunda konuşmadığım için oyun bozanlıktan report yiyorum ve 6 gün ceza alıyorum. Biz her saniye hileci reportlayalım artık çıkmaz ayın cuma gününde banlar Valve inşallah.

CS:GO VAC sistemini düzeltsin de Source 2 gelmese de olur. (eskiden gerçekten hile olduğunu sistem algıladığında canlı olarak banlanabiliyordu. Şimdi ise sadece 1111111111 rapor numarası falan deyip geçiştiriyor. Son olarak bu aralar fazla lobi kurarken aklı zorlu insana denk geliyorum seçkin rekabetçiden devam.

CS:GO VAC sistemini düzeltsin de Source 2 gelmese de olur. (eskiden gerçekten hile olduğunu sistem algıladığında canlı olarak banlanabiliyordu. Şimdi ise sadece 1111111111 rapor numarası falan deyip geçiştiriyor. Son olarak bu aralar fazla lobi kurarken aklı zorlu insana denk geliyorum seçkin rekabetçiden devam.

Hocam seçkin'de hile zor geliyor ama arkadaşlarımla girince (onlarda seçkin yok) hile gerçekten geliyor ayrıca bizim maçımıza hile gelmişti adamı reportladık adam oyun sırasında VAC ban yedi :D

Valorant gibi çöp kitleye sahip olur oyun, en iyisi özel sunucu getirmemek. Umarım getirmezler.

Şu anki kitleside çöp maçta durduk yere atıyorlar saldırıyorlar küfür ediyorlar. Bunların bir çözümü asla olamaz ve CS
Türkiye'de tekrar toparlanmak isterse bunları yapmalı. Millet sırf hilelerden ve sunuculardan dolayı Valorant'a geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı