CS:GO'nun en toksik kitlesi: İngilizler

Çoğu kafası güzel giriyor sıkıntı orada. Ben 2K oynarken İngilizlerle takım kurmuştum baya sarıyordu ama hepsinin kafa kıyak.
Bir tanesi bongun dibine vuruyordu hatta.

İlk kez takımıma 4 İngiliz arkadaş geldi. Biz türklere Rus'lara laf ederiz ama bu maçtan sonra bizim coğrafyanın insanın bir başka olduğunu anladım gerçekten.
Maça başladık ve gayet düzgün bir şekilde infolaşarak oynarken maçın sonlarına doğru yaklaştıkça ırkçılık ve toxiclik yapmaya başladılar. Takımı taşıyan benim 30'a 15 oynuyorum. Neyse maçın son raunduna geldik ve ct olarak bombayı çözerken oylama başlatıp beni attılar. Yani anlayacağınız o kadar emeğim boşa gitti tam da maç sonu resmen bu İngiliz'ler zengin ülkeleri sömürdüleri gibi benim de emeğimi sömürdüler. Ben 1000 saatlik CS:GO deneyimimde böyle bir olayla hiç karşılaşmamıştım. Ruslar küfür ediyor bağırıyor çağırıyor ama en azından emeğe saygı gösteriyor ve ırkçılık yapmıyorlar.

Bana aynısını toxic türkler yapmıştı.

İlk kez takımıma 4 İngiliz arkadaş geldi. Biz türklere Rus'lara laf ederiz ama bu maçtan sonra bizim coğrafyanın insanın bir başka olduğunu anladım gerçekten.
Maça başladık ve gayet düzgün bir şekilde infolaşarak oynarken maçın sonlarına doğru yaklaştıkça ırkçılık ve toxiclik yapmaya başladılar. Takımı taşıyan benim 30'a 15 oynuyorum. Neyse maçın son raunduna geldik ve ct olarak bombayı çözerken oylama başlatıp beni attılar. Yani anlayacağınız o kadar emeğim boşa gitti tam da maç sonu resmen bu İngiliz'ler zengin ülkeleri sömürdüleri gibi benim de emeğimi sömürdüler. Ben 1000 saatlik CS:GO deneyimimde böyle bir olayla hiç karşılaşmamıştım. Ruslar küfür ediyor bağırıyor çağırıyor ama en azından emeğe saygı gösteriyor ve ırkçılık yapmıyorlar.

O dediğin olayı çok yaşamıştım ki çözümünü de bulmuştum tam oylama açtığı sırada konsola disconnect yazıp oyundan ayrılıp sonra tekrar katılıyorsun belli bir süre oylama yapamıyorlar. Tabi burada hızlı olman da önemli konsolda daha önce yazıp üst ok tuşuna basınca eski onayladığın geliyor zaten.

Yani yıllardır cs oynuyorum en az ırkçılık,bu tip davranışlarda bulunanlar ana dili ingilizce olan toplumlar. Gerçekten medeniyet ne demek anlıyorsun en azından ingilizlerle oynarken, amerikanların bazıları toxic olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı