CS:GO'nun en toksik kitlesi: İngilizler

İngiliz'ler, Alman ve Avusturyalıların yanında melektir. Alman ve Avusturyalılar eğlenceden hiçbir şekilde anlamıyor ve oyunu aşırı ciddiye alıyorlar. En kötüsü de gerçekten çok kötü oynuyorlar ve- yanlış anlaşılmasın ama durum böyle- gerçekten hiçbir şekilde adamlarda zeka yok. Yani ne strateji ne de taktik kullanabiliyorlar. Buna rağmen oyunu çok ciddiye alıyorlar ve kaybediyorlar, tıpkı iki adet dünya savaşını kaybettikleri gibi. :)

İlk kez takımıma 4 İngiliz arkadaş geldi. Biz türklere Rus'lara laf ederiz ama bu maçtan sonra bizim coğrafyanın insanın bir başka olduğunu anladım gerçekten.
Maça başladık ve gayet düzgün bir şekilde infolaşarak oynarken maçın sonlarına doğru yaklaştıkça ırkçılık ve toxiclik yapmaya başladılar. Takımı taşıyan benim 30'a 15 oynuyorum. Neyse maçın son raunduna geldik ve ct olarak bombayı çözerken oylama başlatıp beni attılar. Yani anlayacağınız o kadar emeğim boşa gitti tam da maç sonu resmen bu İngiliz'ler zengin ülkeleri sömürdüleri gibi benim de emeğimi sömürdüler. Ben 1000 saatlik CS:GO deneyimimde böyle bir olayla hiç karşılaşmamıştım. Ruslar küfür ediyor bağırıyor çağırıyor ama en azından emeğe saygı gösteriyor ve ırkçılık yapmıyorlar.
şey yanlışınız var csgoda son round kickleme oylaması başlatılamıyor
Polonyalılar çok toxic hep paralarıyla övünüyorlar ama 1 tane arkadaşları ya var ya yok cyber bullyliğe gelemiyorlar 0iq öğrenci bir polonyalıya sordum 360hz mi diye adam bana yok öğrenciyim 144 kullanıyorum dedi o zaman biraz acıdı Ruslar in russia da road is road vodka bazen aydın insanları geliyor (videosu var) almanlar komiği var cursedi var türklerde 1 adet düzgün adam yok bir arabanın tork eğrisini düşün diğer ülkelerin çoğu öyle ama türkler böyle düz çizgi herkes aynı karakteristik özelliklere sahip bir tane tip arada çıkıyor.

Son düzenleme:
şey yanlışınız var csgoda son round kickleme oylaması başlatılamıyor
Polonyalılar çok toxic hep paralarıyla övünüyorlar ama 1 tane arkadaşları ya var ya yok cyber bullyliğe gelemiyorlar 0iq öğrenci bir polonyalıya sordum 360hz mi diye adam bana yok öğrenciyim 144 kullanıyorum dedi o zaman biraz acıdı Ruslar in russia da road is road vodka bazen aydın insanları geliyor (videosu var) almanlar komiği var cursedi var türklerde 1 adet düzgün adam yok bir arabanın tork eğrisini düşün diğer ülkelerin çoğu öyle ama türkler böyle düz çizgi herkes aynı karakteristik özelliklere sahip bir tane tip arada çıkıyor.
Ne alaka yanlışla bizzat yaşadım bu olayı. Maçın başından sonun kadar her an oylama başlatıp oyuncu atılabilir.

İlk kez takımıma 4 İngiliz arkadaş geldi. Biz türklere Rus'lara laf ederiz ama bu maçtan sonra bizim coğrafyanın insanın bir başka olduğunu anladım gerçekten.
Maça başladık ve gayet düzgün bir şekilde infolaşarak oynarken maçın sonlarına doğru yaklaştıkça ırkçılık ve toxiclik yapmaya başladılar. Takımı taşıyan benim 30'a 15 oynuyorum. Neyse maçın son raunduna geldik ve ct olarak bombayı çözerken oylama başlatıp beni attılar. Yani anlayacağınız o kadar emeğim boşa gitti tam da maç sonu resmen bu İngiliz'ler zengin ülkeleri sömürdüleri gibi benim de emeğimi sömürdüler. Ben 1000 saatlik CS:GO deneyimimde böyle bir olayla hiç karşılaşmamıştım. Ruslar küfür ediyor bağırıyor çağırıyor ama en azından emeğe saygı gösteriyor ve ırkçılık yapmıyorlar.

Fransız, İngiliz gibi Avrupa ülkeleri vatandaşı olanlar genelde böyle oluyor. Aradan yüzlerce yıl geçmiş hala değişmemişler :) biz de ülkemize gelişmemiş diyoruz ama fark ettiyseniz onlardan çok daha fazla yol kat etmişiz insanlık bakımından :) Hepiniz iyi ki varsınız arkadaşlar. Takılmayın böyle insanlara, bana da böyle kişiler geliyor hep ve noob taklidi yapıyorum.

CS:GO'da toxic oyuncular sırasıyla; Türkler, İngilizler, Ruslar, Fransızlar, Almanlar, Araplar ve diğer doğu ülkeleri.

Yaptıkları hareket İngiliz'lere özel değil, dünyada ki tüm ırkçılara özel. İstemesekte Türklerin de çoğu aynı hareketi yapıyor. 4 kişi maça girdiğim oyunlarda takımda ki tanımadığım Türkler çoğunlukla yabancıları atmaya çalışıyorlar. Ancak ben F2 basıyorum. Toxiclik, troll yapan kişilere F1 basarım sadece.

Geri
Yukarı