CS:GO'ya FACEIT'le girince performans düşüyor

k3to

Femtopat
Daha fazla  
Normal girdiğimde hiçbir sıkıntı yok (24 kişilik serverlar, rekabetçi dahil) lakin FACEIT anti cheat ile FACEIT maçına girdiğimde daha çok ani FPS dropları giriyor. Nedeni ne olabilir?

FACEIT hile sistemi ile alakalı. Yardımcı olmaları için FACEIT'e yazabilirsin.

Normal girdiğimde hiçbir sıkıntı yok (24 kişilik serverlar, rekabetçi dahil) lakin FACEIT anti cheat ile FACEIT maçına girdiğimde daha çok ani FPS dropları giriyor. Nedeni ne olabilir?

FACEIT anti-cheat yüzünden oluyor. Mesela ESEA'nın Client'ı çok daha kötü bazen durduk yere 30FPS'ye bile kilitleyebiliyor.

Hocam bence sizde bir sıkıntı var. FACEIT'in sunucuları normal match-making sunucularına göre kat ve kat daha iyi. Belki İsveç'e falan bağlanmışsınızdır.

3 4 arkadaşım da aynı sıkıntıyı yaşıyor. Anlık ping fırlamalarıyla uğraşacağıma Mm'de hilelerle cebelleşirim daha iyi :D

Anlayamadım yani bütün serverlarda denedim premium hesabım var laptoptan oynadığım için mi oluyor bilmiyorum fakat sistemim iyi. MM'de olmayan şey neden face itte oluyor anlamıyorum. Net bir fps düşüşü var farkediliyor, pingim en az germany serverında 52 alıyorum ama tabii inanmıyorum gösterilenden çok daha yüksek fakat bu fps düşüşüne neden olur mu?

Geri
Yukarı