CS:GO'ya mı, Rust'a mı para yatırılmalı?

SensOuma

Centipat
Daha fazla  
CS:GO'ya da Rust'ta skin alacağım ama hangisine yatıracağım konusunda kararsızım. Rust'ta Arctic pack almayı düşünüyorum. Sizce?

CS:GO'ya da Rust'ta skin alacağım ama hangisine yatıracağım konusunda kararsızım. Rust'ta Arctic pack almayı düşünüyorum. Sizce?
CS:GO'da alırsanız fiyatlar artabilir çünkü Source 2 ile birlikte çoğu kişi skin almak ister veya kasa açmak.

CSGO da source 2 gelince skin fiyatlarında ani bir artış olucak. CSGO da alın.

Skin fiyatlarında artış olabilir demişler ama kesin bir şey diyemeyiz. Valve skin droplarıyla ilgili bir guncelleme yayinlar skin fiyatları yamulur. Skin değil de kasa alsan daha garanti olur. Ayni şekilde operasyon gelirse de fiyatlar yamulur. Bence bekle operasyonu alırsın S2 beta ile CS:GO'ya operasyon gelecegini dusunuyorum.
Rust için pahalanan bir skin tutturursan kârı çok ama onun için bazı yöntemleri var. Mesela set, eğer Rust skininde atıyorum kafa ve govde icin bir set skin cikti 30 TL ileride bu setin devami gelirse ayakkabi eldiven pantalon gibi fiyatı çok artar(200 bulduğu olmuştur) Onun icin Rust forumlarinda veya YT videolarini izlemeni oneririm.

Son düzenleme:
Ben zamanında sadece CS GO alıp oynadım. Sayesinde yaklaşık bi 500TL lik oyun aldım(kasa düştü sattım). Rust piyasasını bilmem ama CS GO piyasası çok hareketli.

Geri
Yukarı