CS:GO'ya para yatırmak mı yoksa Ekipman mı almak ?

Dostum CS:GO'yu böyle arkadaşlarınla falan oynuyorsan, hava atmak amaçlı alabilirsin, fakat bütçeni biraz yükseltip, ekipmanlarının kalitesini arttırman daha yararına olacaktır.

Bence görünüşlerin de bir iyiliği var hani. Ben dragon lore ile farklı oynarım. Normal AWP ile farklı oynarım.

@alperen_1 katılıyorum. CS oynadığım zamanlar dandik bir fareden G502 gibi bir fareye geçiş yaptığımda ilk oyundan farkını ciddi derecede hissetmiştim. Diğer türlü, oyun içinde alacağın bir şey fare gibi fiziksel bir etki yaratmayacak senin üstünde. Psikolojik sadece. Benimde tavsiyem paranı güzel bir fareye harca.

Deathadder önermemin sebebi ergonomisinin cidden çok iyi olması. Ama Rival 300 Fade de güzel bir fare. Logitech'te fazla tuş var. O yüzden önermedim.
Tabi herkesin fare seçimi kendine özgü. Benim el yapıma, fare tutuşuma ve oynadığım oyunlara uyuyordu. Kullanımı da çok rahat geldi. Artık bundan sonra konu sahibi araştırıp kendine uygun olan fareyi seçebilir.

Bence görünüşlerin de bir iyiliği var hani. Ben dragon lore ile farklı oynarım. Normal AWP ile farklı oynarım.
Aynı benim düşüncem normal ak da oynayamıyorum ama bi vulkan geçiyor arkadaşımdan ace atıyorum :D

Hepinize Teşekkür ediyorum sanırsam ekipman almaya karar verdim :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı