CS:GO'ya Tekrar Başlamak

TwoBee

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
13
Yer
LTBR
Daha fazla  
Uzunca bir süre oynadıktan sonra oyuna gelen bir değişiklik sonrası oyunu becerememem ve aşırı hızlı bir şekilde rütbe düşmem sonucu sinirlenip uzun sayılabilecek bir süre oyunu bırakmıştım.
Bir süre önce bilgisayarıma tekrar yükledim. Ancak oyunu bıraktığım süre boyunca hesabım kuzenimde idi. Ve rankını iyice düşürmüş.
Ben de bir süredir topluluk sunucularında takılıyordum. Tekrar ciddi şekilde oynamaya başlasam mı diye düşünüyorum. Ancak herkesin ağzındaki şu "CS:GO öldü." lafı yüzünden güncel oyunlara mı yönelsem diye düşünüyorum. Başka bir oyunda başarılı olabileceğimi düşünmüyorum. (Mesela Rocket League denedim. Neredeyse hiçbir gelişme kaydetmedim 100 küsur saatte. Sırf onun için gamepad aldım. O da çöp oldu.)
Çok hırs yapıyorum oyun oynarken. Eğer başlarsam tekrar rütbemi yükseltmeden kolay kolay bırakmam. O yüzden size de sorayım dedim.
Sizce ne yapabilirim? Devam etsem mi, PUBG falan mı oynasam?
Oyuna iyice hileler dolmuş diyorlar. Biraz kararsızım o yüzden.

Dostum ilk önce şunu belirtmek isterim CS online oyunların başında gelen bir oyun ve ölmesi imkansız Faceit Major 2018 Finali 2,5M izleniyordu bilinen resmi verilerle . Yeniden başlamaya gelirsek tabiri cabizse hurra diye maça girmeyi aklından sil derim bilmiyorum öylemi giriyordun tamamen kişisel görüşüm , ayrıca her zaman rekabetçi maç atacaksın diyr bir şey yok " Topluluk Sunucuları Tarayıcısından " DM gir günde 20-25 dk orda biraz çalış ve oyuna girmesen bile ilk günle farkın ne kadar uçuk olacağını gözlemleyeceksin ayrıca rekabetçi maçlara odaklanmanı pek tavsiye etmem. " Faceit - ESEA " tarzı alıp kendini geliştirme şansın çok ama çok daha yüksek , hırslı olmak iyidir fakat seni yıpratmasın diyeceklerim bu kadar bu yolda bol şans.

Bence başla. Artık 80 TL gibi bir fiyatı var. En azından hileler azalır diye tahmin ediyorum. Hem PUBG tarzında bir mod da eklenmiş. Pek bir şey anlamadım ama fena değildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben genelde oyunu zevk almak için oynarım. Hırslarını başka tarafa yönlendir. Gereksiz kendini kasmana gerek yok. Gir takıl zevkini al çık bu kadar gurur meselesi haline getirme bence :)
Ben çocuktum CS vardı hala var. Bence 10 15 sene daha olur. Mars'a gider orada yaşarız CS yine olur bence. Şu PUBG gelip geçici heves ve de fazla abartılıyor bence. 1 2 kez oynama fırsatım oldu bunaldım hemen oynarken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı