CS:GO'ya tekrar başlanmalı mı?

Beyler anket açsam. Bazılarınız Valorant falan demiş. Benim de kafam karıştı şimdi. Oyunu zaten zar zor bıraktık. Şimdi geri başlar isek bir 5 yıl daha gider vallahi 🤣 Size göre bir oyuna başlayayım🤣

Bence hiç deneme hileler ve toxic oyuncular cirit atıyor örnek verim

Nova değil misin tamam o zaman sakat bir oyuncusun nova mısın o zaman 0 hata yoksa GG dönme pişmanlıktır.

Peki arkadaşlar, CS:GO mu? Yoksa Valorant'mı? Anket açamadım. Bu yoruma cevap olarak yazınız.
Valorant. Bir dahaki güncellemede sunucu seçme de gelecek.
Türk oyuncuların toxicliklerinden sıkıldıysanız EU seçerek çok rahat oynayabilirsiniz. Ping değerleri 40 ile 70 arası oluyor.

Valorant çıktığında hemen geçmiştim, malum CS:GO sıktı artık. İşte 1-2 ay oynadık felan derken Valorant'dan da sıkıldım, dedim bir CS:GO'ya bakmaya gideyim. İlk başlarda hiç oynamıyordum, çok kötü geliyordu fakat alıştıktan sonra Valorant'ın CS:GO etmeyeceğini anladım. Ah bir de hileler olmasa.

Valorant çıktığında hemen geçmiştim, malum CS:GO sıktı artık. İşte 1-2 ay oynadık felan derken Valorant'dan da sıkıldım, dedim bir CS:GO'ya bakmaya gideyim. İlk başlarda hiç oynamıyordum, çok kötü geliyordu fakat alıştıktan sonra Valorant'ın CS:GO etmeyeceğini anladım. Ah bir de hileler olmasa.
Aynısını bende yaşadım.

Geri
Yukarı