CS:GO'ya tekrar başlanılır mı?

Maydanoz

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zaman sonra oyuna geri dönmek istiyorum ama oyunun ücretsiz olmasından sonra hilenin iyice arttığını söyleyen yorumlar okudum. 2017'de bırakmıştım oyunu. Şu anda oyunun durumu nasıl, hile durumu vs. ne durumda? Aktif olarak oynayanlar bilgilendirirse sevinirim. Teşekkürler.

Hiç tavsiye etmem.
Ben arkadaşlarımla olan muhabbet için giriyorum. Bence hala oynanır bir yanı var. Fikrimce hileler de eskiye nazaran azalmış durumda veya bana hiç gelmedi.
Azalmış sanıyorsunuz ama legit hackleri bilmiyorsunuz. Overwatch yapanlar tarafından bile zor anlaşılıyor hack olduğu ki insanlar artık 10 senelik bir sürü madalya dolu hesapları satın alıp bi de üstüne legit hile satın alıp kullanıyorlar, sonra siz de gerçekten smurf falan sanıyorsunuz. Premium fiyatı burada çok olsada diğer ülkelerde çerez parası. Uzun lafın kısası oynamak için girmeyin derim, arkadaşlarınızla eğlencesine oynanır.

Son düzenleme:
Hala oynanabilir durumda

Nova ve MG2 arasında birde Supreme ve Global ranklarında çok fazla hile geliyor bize. Tabi gelen hileler senin ne kadar rapor yediğinle alakalı.

Bence en keyifli oyun Mge, Dmg rütbelerinde oynanıyor. Takım olarak rütbeleri Mge'ye düşürdük bizde, yerine göre trol yerine göre 'tryhard' oynuyoruz 🙂

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı