CS:GO'yu özlediniz mi?

Özlemedim. CS2 de kasa düşürmek daha kolay 3 maç atıyorum kasamı alıp çıkıyorum.

Benim burnumda tutuyor, o eski anılar o güzel oynayışım özledim çok özledim ya siz? Hem düşük sistemlerde de oynanması o kadar iyiydi ki anlatamam, ben en çok bu özelliklerini özledim. Ya siz, hangi özelliklerini özlediniz?
Aldığım fps dışında özlemedim.

Hem de çok. CS:GO kapandığından beri maksimum 5 rekabetçi maç atmışımdır. Hem emektar istediğim FPS'i vermiyor, hem de ben alışamadım yeni oyuna. Anılarla birlikte rafa kaldırdım CS'yi, ara sıra 1.6 giriyorum sadece.

Benim burnumda tutuyor, o eski anılar o güzel oynayışım özledim çok özledim ya siz? Hem düşük sistemlerde de oynanması o kadar iyiydi ki anlatamam, ben en çok bu özelliklerini özledim. Ya siz, hangi özelliklerini özlediniz?
CS-GO'yu da aktif oynuyordum son dönemlerde Valorant'a geçmiştim CS2 çıkışınca tekrardan bir geçiş yaptım ama gerçekten oyunun daha gelişmesi için çok yolu var.
1-Dengesiz FPS değerleri.
2-HitBox'lar düzgün çalışmıyor, örneklerini çokça görebilirsiniz kafasından vurduğunuz adam ölmüyor damage bile yemiyor.
3-Takım arkadaşları birbirine çarptıkça bi ekran sarsılıyormuş gibi oluyor bunu şu an nasıl anlatırım bilmiyorum ama bloklama haricinde dengesizleşiyor oyun.
4-Oyun çıkalı kaç sene olmuş yeni versiyonunu(CS2'yi)bile yayınlamışsın artık şu Anticheat'e biraz daha özen göster be adam 5'el atıyorsam bir veya ikisinde kesin hile geliyor SSG ile kapı arkası vurulup ölmekten gına geldi. Hayır anlamadığım şey birde elomuz 20k vivarı ve adam bu eloda hile ile 50'ye yakın kill alıyor %100 HS oranı var ve halen sen bu adamın hile olduğunu nasıl tespit edemiyorsun.

Ben cs go'nun daha karanlık atmosferini daha çok seviyordum. Cs2'de o tadı bir türlü alamadım. Cs go'daki yüksek fps değerlerini de severdim. Cs2 de bug'lar hala var. Bazen mermi gitmiyor. Gitse de vurmuyor. Düzeldikçe daha iyi olacaktır. Hileye 1 kere denk geldim. Hileden şikayet edenler nasıl bu kadar sık hileye denk geliyorlar anlam veremiyorum.

Ben CS:GO'nun daha karanlık atmosferini daha çok seviyordum. CS2'de o tadı bir türlü alamadım. CS:GO'daki yüksek FPS değerlerini de severdim. CS2 de Bug'lar hala var. Bazen mermi gitmiyor. Gitse de vurmuyor. Düzeldikçe daha iyi olacaktır. Hileye 1 kere denk geldim. Hileden şikayet edenler nasıl bu kadar sık hileye denk geliyorlar anlam veremiyorum.

Elonuz kaç hocam bilmiyorum ama 20K'yı geçtiğin anda oyunda başlıyor dönen semazenler :)

Geri
Yukarı