CS:GO'yu Bıraktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence arkadaş haklı, oyunda cidden öyle sorunlar var (FPS drop vb.).
Ben çöp sistemimde yaşamıyorum, sorun sizde lütfen bunları sorun olarak göstermeyin. Source 2 gelecek yazın o zaman görürüz bırakanlar tıpış tıpış nasıl başlıyor!

Ben çöp sistemimde yaşamıyorum, sorun sizde lütfen bunları sorun olarak göstermeyin. Source 2 gelecek yazın o zaman görürüz bırakanlar tıpış tıpış nasıl başlıyor!
Oyunda sorunlar var ben de oynuyorum ben oyunu bırakmadım S2 güncellemesini bende bekliyorum. Ama bırakanlara "çekemiyorsunuz" demek güzel bir şey değil. Oyunda siz kabul etmeseniz de sorunlar var.

Fizik motoru değişirse başlarım, CS:GO için R6S, EFT, Squad, Insurgency: Sandstorm gibi oyunlar alternatif olarak varken, Source 2 gelince tüm bırakanlar başlamayacak, fizik motoru değişsin, bir düşünürüz bakalım.

Fizik motoru değişirse başlarım, yaza doğru CS:GO için değilde R6S, EFT, Squad, Insurgency: Sandstorm gibi oyunlar alternatif olarak varken, Source 2 gelince tüm bırakanlar başlamayacak, fizik motoru değişsin, bir düşünürüz bakalım.
Asıl fizik motoru değişse herkes bırakır o kadar kolay bir şey mi sanıyorsunuz? Fizik motoru değişse spray mantığı değişir, hasar alma mantığı değişir bu direk oyunun tekrar yapılması demek.

Asıl fizik motoru değişse herkes bırakır o kadar kolay bir şey mi sanıyorsunuz? Fizik motoru değişse spray mantığı değişir, hasar alma mantığı değişir bu direk oyunun tekrar yapılması demek.
Fizik motorunun değişmesi demek, hilelerin çalışmaması demek, sırf hilelerin bitmesi için böyle bir şey yaparlarsa iyi olur, yoksa hileler ile yeni grafik motorunuzda iyi eğlenceler :).

CS:GO'yu 160 FPS'de oynayacağıma, 45 FPS R6 oynarım bari karşıma hile gelmez, ne de olsa 45 FPS ile kaliteli oyunları oynarım.

Fizik motoru değişmesi kötü olur ama hileler çalışmaz bu iyi olur. Hem değişirse başka oyunların fiziklerine benzerse iyi olur ben sadece CS:GO oynamadığım için hızlıca alışırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı