CS Source dolara geçmeden alınır mı?

Hocam ilk önce selam. Steam üstünden bununla ilgili uzun ve yararlı bir inceleme yazmıştım ama kısa ve öz bura ya da yazmak isterim. CS: S oldukça kaliteli ve kitle olarak için de binlerce aktifin olduğu bir oyundur. Skin ya da kozmetik gibi ürünler için de yoktur. Çoğu sunucu içersin de ki oyuncular için de ilgi çekici modlamalar yapılır. Ancak Türkiye serverının sadece bir adet ve de akşamları aktif olduğunu söylemeliyim ve de aynı insanlarla oynamak sıkabilir. Çünkü Türkiye serverında çok oyuncu çeşitliliği yok. Bence 105 TL bu oyun için oldukça pahalı ama alsanız da zarara girmezsiniz. Dediğim gibi kendi hesabım da bir inceleme yaptım daha fazla detay için oraya bakabilirsiniz. Steam adım (B.)'dir. Eğer size yardım edebildiysem ne mutlu bana. İyi oyunlar.

Hocam ilk önce selam. Steam üstünden bununla ilgili uzun ve yararlı bir inceleme yazmıştım ama kısa ve öz bura ya da yazmak isterim. CS: S oldukça kaliteli ve kitle olarak için de binlerce aktifin olduğu bir oyundur. Skin ya da kozmetik gibi ürünler için de yoktur. Çoğu sunucu içersin de ki oyuncular için de ilgi çekici modlamalar yapılır. Ancak Türkiye serverının sadece bir adet ve de akşamları aktif olduğunu söylemeliyim. Bence 105 TL bu oyun için oldukça pahalı ama alsanız da zarara girmezsiniz. Dediğim gibi kendi hesabım da bir inceleme yaptım daha fazla detay için oraya bakabilirsiniz. Steam adım (b.)'dir. Eğer size yardım edebildiysem ne mutlu bana. İyi oyunlar.

Hocam ben Valve comple packden almıştım 70 saatim var zaten arkadaş için sordum.

Hocam ben Valve comple packden almıştım 70 saatim var zaten arkadaş için sormdum.

Hocam eğer arkadaşınız bunun gibi oyunları seviyorsa alabilir ama sıkılmaması lazım en az 30 saatten sonra gelişmeye başlar bunu siz de bilirsiniz. Ayrıca eğer almak isterse alsın. Çünkü maalesef bundan daha ucuza bulabileceğini sanmıyorum. Arkadaşınız ve size iyi oyunlar dilerim. :)

Geri
Yukarı