CS Source oynamak günümüzde hala mantıklı mı?

Türk sunucuları çok toxic benden söylemesi :) .
Hocam dün bir tane birden fazla mini game'li bir tane sunucuya girmiştim aşırı sarıyordu. Sunucu türk sunucusuydu ve seste konuşan kişiler gerçekten çok kaliteli adamlardı. Tahmini 16 17 yaşındalar yaptıkları espriler falan gerçekten muazzam espri anlayışı, konuşmaları, küfürü gereğinden fazla abartmamaları falan bunu gördüğümde ben bu oyuna gerçekten aşık oldum. Böyle kaliteli insanlarla arkadaş olmak isterdim ama biraz çekindim açıkçası.

Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce CS Source satın aldım indirimde diye ve oyun çok hoşuma gitti.
Hala dopdolu serverlar var, sizce bu ne kadar devam eder?
Hala oynanır mı?

Ömür boyu Valve desteği kesmezse oynanır. CS 1.6 ile Source oyuncuları cidden apayrı bir kesim. Oyunu çoğunlukla Ruslar ayakta tutuyor ve iki oyununda kitlesi birbirini tamamlıyor biri kapansa biri hala ayakta olur. Source oynatır hala kendini. En kötü gore Game haavsında oynarsın RP falan yaparsın. Ben zamanında botlarla oynarken elime susturuculu tabancayı alırdım karşıya da 20 t atardım ve ajan olurdum bomba kimde ise sahibini bulmaya çalışır eğer C4 kurulursa oyunu kaybeder eğer C4'lü adam ölürse C4'ü süre bitene kadar korursam oyunu kazanırdım. Ah be ne günlerdi...

Bütün Valve oyunları Source isimli oyun motorunu kullanmıyor mu yani CS:GO ile aynı fiziğe sahip olması gerekmez mi?
Onu bilmiyorum hocam inanın detayına bakmadım😅 ama YouTube'da cs source eşya fizikleri CS:GO'dan daha iyi. Yanlış olmasın biraz tahmin yürüteceğim sanırım source oyun motorundan CS:GO tam olarak faydalanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı