CS Source oynamak günümüzde hala mantıklı mı?

Aslında fizik olarak CS Source CS:GO'dan daha iyi. Videoları var izleyebilirsin.

Onu bilmiyorum hocam inanın detayına bakmadım😅 ama YouTube'da CS Source eşya fizikleri CS:GO'dan daha iyi. Yanlış olmasın biraz tahmin yürüteceğim sanırım Source oyun motorundan CS:GO tam olarak faydalanmıyor.

Galiba hazır ismide Source diye motorun bütün nimetlerini deneyelim demişler piyango CS Source'a çıkmış:D

CS:GO daha yeni ve daha iyi olması gerekirken nasıl kendisinden 8 yıl önce çıkmış bir oyundan fizik konusundan daha kötü bende anlamadım.
Hocam sanırım CS Source adından aldığı için fizik motorunu CS:GO'da aynı fizik motorunu kullanıp sadece fizik motorunun üstüne fazla düşmemişler. eğer CS:GO'da daha iyi fizik motoru olsaydı CS Source olmasının bir anlamı kalmazdı.

Hocam sanırım CS Source adından aldığı için fizik motorunu CS:GO'da aynı fizik motorunu kullanıp sadece fizik motorunun üstüne fazla düşmemişler. Eğer CS:GO'da daha iyi fizik motoru olsaydı CS Source olmasının bir anlamı kalmazdı.

Yeni gelen CS2'nin fizikleri gayet güzel. O zaman fiziklerin "Source" ismi ile bir alakası kalmıyor.

Güzel oyun. Renk paletini seviyorum. Kendimi görüyorum renk paletinde.

Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce CS Source satın aldım indirimde diye ve oyun çok hoşuma gitti.
Hala dopdolu serverlar var, sizce bu ne kadar devam eder?
Hala oynanır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu izleyip tercih edebilirsin ama önermem CS Source yerine CS 1.6 oynayabilirsin veya CS:GO

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu izleyip tercih edebilirsin ama önermem CS Source yerine CS 1.6 oynayabilirsin veya CS:GO

Oynamakda ısrarcıysan Rus serverlerine girme kriz geçirirsin.

Hocam dün bir tane birden fazla mini game'li bir tane sunucuya girmiştim aşırı sarıyordu. Sunucu türk sunucusuydu ve seste konuşan kişiler gerçekten çok kaliteli adamlardı. Tahmini 16 17 yaşındalar yaptıkları espriler falan gerçekten muazzam espri anlayışı, konuşmaları, küfürü gereğinden fazla abartmamaları falan bunu gördüğümde ben bu oyuna gerçekten aşık oldum. Böyle kaliteli insanlarla arkadaş olmak isterdim ama biraz çekindim açıkçası.
Merak ettim şimdi sunucuyu.

Geri
Yukarı