CS vs Valorant

Kesinlikle CS:GO. Ben bu tarz oyunlarda havadan uçan adamın attığı bıçaktan tek yemeyi sevmiyorum. Ayrıa Valorant'ın kitleside aşırı toxic geliyor kesinlikle hoşuma gitmiyor. CS:GO'da bazen Ruslar geliyor onlarla da EZ4ence şarkısını söyleyip takılıyorum.

Açıkçası Valorant'a arkadaşlarımın zorlamasıyla başlamış bir CS'ciyim. 1.5yıl civarı oynadım ve bu yarıyılda tamamen bıraktım oyunu çünkü oyunu oynarken hep aynı şekilde oynanış tarzına düşüyormuş hissi veriyor. Şimdi soracaksınız, o kadar yetenek var nasıl oluyor bu?

Oyunda öncelikle aim diye bir şey yok, tamamen rastgele gidiyor mermiler ve bu şans eseri giden mermiler oyuncuların oynayışını yansıtmıyor. Yetenekler sebebiyle, genelde hep aynı tarzlarda ölebiliyorsun. Tek yapabileceğin yeteneklerden kaçınmak (kaçmak değil.).

CS'de ise böyle bir hava almıyorum. Sürekli farklı bir çatışma durumunda oluyorum.

Bana bu tarz hissettirmesi sebebiyle CS diyorum. Armut ve elma olduğunu düşünmüyorum. İkisi de aynı tarzda oyun.

CS, çünkü hem oynuyorum hem de eğlencenin yanında parada kazanabiliyorum. Piyasası var abi oyunun Valorant oynayanlara da saygım sonsuz fakat CS bu işin mihenk taşı. Bıçak eldiven satıp PC topladım kendime.

Geri
Yukarı