CS2 06.02.2024 güncellemesi

Metin Eren Türkmen

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Oyunda uzun zamandır eksik olan silah yarışı sonunda eklenmiş.

Haritaların neredeyse hepsinde fixlemeler yapılmış.

Smoke attığınızda haritalardaki gölgeleri engelleyebilme durumu getirilmiş, kullanışlı olacaktır duruma göre.

Silahlara eklenen maksimum sticker sayısı 5'e çıkartılmış ve artık silahın istediğiniz bir noktasına stickerları yapıştırabiliyorsunuz.

Ek olarak yeni bir kasa ve bu kasayla birlikte oyuna Zeus skini eklendiği görülmekte.

1707292481745.png

1707292061025.png

Yeni müzik kiti falan da eklenmiş ama onlara değinmeye gerek yok sanırım.

Güncelleme ile ilgili diğer notlar için;

Oyunda uzun zamandır eksik olan silah yarışı sonunda eklenmiş.

Haritaların neredeyse hepsinde fixlemeler yapılmış.

Smoke attığınızda haritalardaki gölgeleri engelleyebilme durumu getirilmiş, kullanışlı olacaktır duruma göre.

Silahlara eklenen maksimum sticker sayısı 5'e çıkartılmış ve artık silahın istediğiniz bir noktasına stickerları yapıştırabiliyorsunuz.

Ek olarak yeni bir kasa ve bu kasayla birlikte oyuna zeus skini eklendiği görülmekte.

Eki Görüntüle 2109437

Eki Görüntüle 2109435

Yeni müzik kiti falan da eklenmiş ama onlara değinmeye gerek yok sanırım.

Güncelleme ile ilgili diğer notlar için;

Optimize?

Rezil bir güncelleme sonunda stabil çalışıyor diyordum kendi adıma performans FPS dropları geri gelmiş yanıt vermiyor hatası daha da artmış böyle aptalca şeyler yapmak yerine optimizasyona öncelik verseler ya. Topluluk tartışma kısmına bakarsanız millet şikayetçi oyunun akıcılığı gitmiş.

Rezil bir güncelleme sonunda stabil çalışıyor diyordum kendi adıma performans FPS dropları geri gelmiş yanıt vermiyor hatası daha da artmış böyle aptalca şeyler yapmak yerine optimizasyona öncelik verseler ya. Topluluk tartışma kısmına bakarsanız millet şikayetçi oyunun akıcılığı gitmiş.
İçerik olarak beğendim ama optimizasyon konusuna bir çare bulmaları lazım artık. Bazen 144 Hz'i bile alamadığım durumlar oluyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı