CS2 beta sandığımızdan daha yakın

Inarius

Centipat
Az once olan haftalik Steam bakımında olanlar; artık adı tam bilinmeyen dosyaların nereye bağlandığı anlamış olduk. CS2 olacaği kesinleşti. En geç nisanda beta olarak oynanır. Yakında operasyonda gelir diye düşünüyorum. İyi kâr bırakacak zamana girdik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• FrN0FwiWYAEBi7Q.png
    FrN0FwiWYAEBi7Q.png
    165,2 KB · Görüntüleme: 245
Son düzenleyen: Moderatör:
Az once olan haftalik Steam bakımında olanlar; artık adı tam bilinmeyen dosyaların nereye bağlandığı anlamış olduk. CS2 olacaği kesinleşti. En geç nisanda beta olarak oynanır. Yakında operasyonda gelir diye düşünüyorum. İyi kâr bırakacak zamana girdik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir şey soracağım sanırım eski CS'ye güncelleme olarak gelecekmiş bizim eski kasalarımız/skinlerimiz duracak mı yoksa gidecek mi?

Bir şey soracağım sanırım eski CS'ye güncelleme olarak gelecekmiş bizim eski kasalarımız/skinlerimiz duracak mı yoksa gidecek mi?

Kalır kankam ama fiyatlari hâla ayni olur mu bilemem. Yeni sistemde kasa düşme, skin düşme olayları nasıl olur bilemeyiz. Ama ben kasalari satma taraftariyim operasyon falan da gelecegini dusunuyorum fiyatlar düşer buyuk ihtimalle. Skinler dursun. Dolaylı olarak skin fiyatida düser de kasalar gibi aniden düşmez. Baktın çok düşüyor satarsin. Valve pazarı yok edecek bir şey yapmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı