CS2 beta testine nasıl katılabilirim?

İlk etapta normal vatandaşın katılabileceğini pek sanmıyorum ben. Ünlü pro oyuncular, boş beleş yayıncı tayfa, Youtuber'lar falan katılır, biz anca yayında falan izleriz.
Bende senle aynı düşüncedeyim. Lakin boş beleş yayıncılar dediklerin oyunu izleme şansı kazandırmanın dışında, firmaya da bolca reklam ve para kazandırıyor.

Son iki haftada kaç saat oynadın bilgi verebilir misin? Şu anda ölüm maçı ful AFK'lar ile dolu.

Son 2 hafta 20 saat, toplam oynama 2300 saat. 3 sayfa rozet var ve güven faktörü çok yüksek, mesela bendem daha çok oynayan arkadaşıma gitmemiş, güven faktörü gibi gibi bir sürü etken var sanırım.

Counter-Strike 2 şu an kırılmış durumda. İnternetten bulabilirsiniz, şahsen indirdim ve sorunsuz çalışıyor. Kaspersky ile tarama yaptığımda herhangi bir virüs uyarısı vermedi.

Beta testi şu an oluyor zaten. 3 ay sonra tam sürüm çıkıyor. Beta halide rastgele kişilere verildi. Steam'de CS:GO oynamaya tıkladığında 2 seçenek çıkıyor. 1 CS:GO 2, diğeri normal CS:GO. Eğer sende bu seçenekler yoksa sana gelmemiştir beta hali. Mesela bana da gelmedi ama arkadaşıma geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı