Steam CS2 bıçak takasında dolandırıldım

Merhaba bugün 12-1 civarında dolandırıldım. Toplulukta CS bıçağımı takaslamak için bir kullanıcıya takas isteği gönderdim, envanterdeki bıçağa karşılık benim bıçağım, Mobile Guard'a onay geldi onayladım. 10-15 dakika sonra envanterimde bıçağı göremedim. Dedim herhalde istek gönderdik ondan gözükmüyor. Takas geçmişime baktığım da bıçağımı başka bir kullanıcıyla takas yaptığımı gördüm fakat ben böyle bir şeye onay vermedim. Sizce nasıl bir yol ilerleyebirilim? Steam desteğe yazdım fakat yardımcı olacaklarını sanmıyorum.

Yapacak bir şey yok çok basit bir dolandırıcılık yemişsiniz. Keşke Steam Guard üzerinden onaylamadan önce takas detaylarını kontrol etseydiniz ama o bıçağı kurtarmanın yolu yok malesef. Eskiden bu tarz durumlarda bıçağı kopyalayıp tekrar size veriyorlardı ama bu yol süistimal edilince ve item kopyalamada kullanılınca artık yapılmıyor.

Merhaba bugün 12-1 civarında dolandırıldım. Toplulukta CS bıçağımı takaslamak için bir kullanıcıya takas isteği gönderdim, envanterdeki bıçağa karşılık benim bıçağım, Mobile Guard'a onay geldi onayladım. 10-15 dakika sonra envanterimde bıçağı göremedim. Dedim herhalde istek gönderdik ondan gözükmüyor. Takas geçmişime baktığım da bıçağımı başka bir kullanıcıyla takas yaptığımı gördüm fakat ben böyle bir şeye onay vermedim. Sizce nasıl bir yol ilerleyebirilim? Steam desteğe yazdım fakat yardımcı olacaklarını sanmıyorum.
Hiçbir şey yapılamaz ama desteğe yaz yinede. Onun dışında ne olduğu çok belli steam api key'den dolandırılmışsın. Api key kısmına bak bir şey varsa sil ve hesap şifreni değiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı