Çözüldü Steam takasında 11 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wellington1

Hectopat
Merhaba. Az önce takas isteğinde bulundum ama "There was an error accepting this trade offer. Please try again later. (11)" şeklinde bir uyarı geldi. Neden olabilir? Teşekkürler.

Çözüm
Bir kullanıcı Steam forumlarında şu şekilde tanımlamış bu hatayı:
I just found out. If you are on the trade window but the other guy has taken the offer back and you try to accept it. Trade Error 11 occurs.

Yani: Eğer takas ekranında iseniz fakat karşı taraf takas teklifini geri çektiyse siz bu teklifi kabul etmeye çalıştığınızda 11 hatasını alırsınız demiş. Karşı tarafın teklifinde bir değişiklik olmadığından emin misiniz?
O takas zaten kabul edilmiş anlamına geliyor. Sayfayı yenileyin ve düzelir.
Hocam envanterde gözükmüyor gelen eşyalar. Gelen uyarı da şu şekilde.
Screenshot 2021-02-04 143515.png

I just found out. If you are on the trade window but the other guy has taken the offer back and you try to accept it. Trade Error 11 occurs.

Yani: Eğer takas ekranında iseniz fakat karşı taraf takas teklifini geri çektiyse siz bu teklifi kabul etmeye çalıştığınızda 11 hatasını alırsınız demiş. Karşı tarafın teklifinde bir değişiklik olmadığından emin misiniz?

Çözüm

Sorunu şimdi çözdüm teşekkür ederim. Yeniden takas isteğinde bulundum ve sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı