CS2 deneme sürecinde ilk izlenimlerim

Cs: Mobile gibi olacağa benziyor grafikleri güzelleştireyim derken grafikleri sevmişler.

Bana mı öyle geldi yoksa Standoff, C-ops gibi mobil oyunlara mı benzemiş? Özellikle aşırı aydınlık hale getirilmesi bence takım dengesini bozabilecek düzeyde.
aydınlık takım dengesini bozacağını sanmıyorum ve normalde kullandığım crosu bu oyunda çok zor görüyorum parlaklığı da düşürdüm ama nafile dış kaplamaları açmak zorunda kaldım

Cs: Mobile gibi olacağa benziyor grafikleri güzelleştireyim derken grafikleri sevmişler.
grafikler bence çok değişmemiş kaplamalar değişmiş ve parlaklık artırılmış bence tabi öbür oyuna nazaran

Oyunun şu anki optimizasyonu iyi değil. Beta olduğu için kabul edilir bir durum ama tam çıkışta böyle olursa bayağı sıkıntılı olur. Valorant'tan bile kötü durumda. R6 da 1080p de "Fsr ultra kalite" de CS nin 1280x1024 "fsr kalite" ayarına göre daha yüksek fps alıyorum.

İlk çıktığında gelmeyip daha sonramı geldi ? ve gelmeyenlere zamanla gelebiliyor mu?

Hiç güzel değil. Renkleri berbat etmişler. Smoke falan atınca çıkan duman biraz güzel duruyor o kadar. Smoke'a ateş edince falan mermi geçiyor karşı tarafı görüyorsun falan iyi düşünülmüş ama başka bir şey yok oyunda bu kadar. Aşırı abartıldı diye düşünüyorum. Şu çakma mobil CS oyunlarına benzemiş iyice. Standart CS ile oynayın bence. Ayrıca AK-47'yi de iyice öldürmüşler berbat sesi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı