CS2 deneme sürecinde ilk izlenimlerim

Yorum yapanlar yeni anti hile sistemini, tickrate olayındaki devrimi, yeni motor sayesinde oyuna artık daha fazla update geleceğini falan unutmuş.

Bugün CS2 beta deneme sürecine girdim ve ilk deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. FPS problemleri var ama düzeleceğini düşünüyorum. Oyunun temposu düşmüş gibi hissettirdi, karakterler daha yavaş hareket ediyormuş gibi geldi. Örneğin, xanteres peek tarih olabilir. Vuruş hissiyatı güzel ama bazen adamların öldüğünü anlamak zor olabiliyor. Karakterler geriye sağa sola doğru bir iki adım atıp yere düşüyor ve öldüm mü anlamak zorlaşıyor. Smoke ateş edince açılma oranı düşük, el bombası ile dağılması ise iki tarafın da yararına bence denge bozacak bir şey değil. AK-47'nin görünümü ve sesi biraz garip geldi. Görünümü hem gerçekçi bir silah hissiyatı veriyor hem de oyuncak silahmış gibi hissettiriyor. Sesleri ise gerçekçi olmuş. Bazı yerlerde dibimdeki adamın koşma sesini duymadığım oldu. Söyleyeceklerim bu kadar. İlerleyen günlerde daha fazla paylaşım yapacağım. Eğer aklınıza takılan bir şey olursa veya sizin de fikirleriniz varsa sevgi ve saygı çerçevesi içinde paylaşabiliriz.

Güncellemeleri beğenmeyenler var fakat daha beta sürecinde olan bir oyun için kötü demek ne kadar doğru bilemedim CS:GO'nun beta halini bilenler bilir vasattı ilerleyen sürelerde birkaç güncelleme daha gelecektir bir de glock un sesi çok kötü.

Silah yansımaları standoff 2 gibi.

Beta sürecinde olduğu için değişir yüksek ihtimal.

Source 2 motoruna geçilmesinin amacının gelecek yıllara yönelik bir yatırım olduğunu kendileri bile belirtmiş. "Counter-Strike 2, Counter-Strike tarihindeki en büyük teknik sıçramayı içeriyor. Bu sayede gelecek yıllarda çıkacak yeni özellik ve güncellemeler için bir zemin sağlanmış oluyor."
Ayrıca 2012 yılından 2022 yılına kadar oyun motoru değişmeden CS:GO'nun ne kadar değiştiğinin bilincinde de olmayanlar var sanırım. Oyun şuan iyi gözüküyor. Movementı eskisine ne kadar yaklaştırırlarsa o kadar da seveceğim sanırım.

Güncellemeleri beğenmeyenler var fakat daha beta sürecinde olan bir oyun için kötü demek ne kadar doğru bilemedim CS:GO'nun beta halini bilenler bilir vasattı ilerleyen sürelerde birkaç güncelleme daha gelecektir bir de glock un sesi çok kötü.

Beta sürecinde olduğu için değişir yüksek ihtimal.

Özellikle o keleşin paslı ağı havası gitmiş. Sanki oyuncak silah gibi gözüküyor.

Geri
Yukarı