CS2 düşük rank yerleştirme var mı?

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
CS2'ye geçmeden önce CS:GO'da rankım mevcuttu ve LEM'di. Az önce CS2'de rank açılması için gerekli olan 10.maçımı kazandım. 10 kazanma 1 kaybetme gibi yüksek bir oranım olmasına rağmen beni gümüş attı. Bunun sebebi nedir acaba? Benim gibi hem CS:GO rankı yüksek olup hem yerleştirme maçlarında çok az kaybetmeyle bitirmesine rağmen düşün rank yerleştirilen var mı? (Premier değil rekabetçiden bahsediyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla en fazla silver başlatıyor zaten. Kesin bilgi değil fakat çoğunluk bu yönde.

CS2'ye geçmeden önce CS:GO'da rankım mevcuttu ve LEM'di. Az önce CS2'de rank açılması için gerekli olan 10.maçımı kazandım. 10 kazanma 1 kaybetme gibi yüksek bir oranım olmasına rağmen beni gümüş attı. Bunun sebebi nedir acaba? Benim gibi hem CS:GO rankı yüksek olup hem yerleştirme maçlarında çok az kaybetmeyle bitirmesine rağmen düşün rank yerleştirilen var mı? (Premier değil rekabetçiden bahsediyorum)
Biz beş arkadaş oynuyoruz, tüm oyunları kazanmamıza rağmen hepimizi silver 1 olarak attı. Bizde çok şaşırdık.

Şu anda CS2 oturmadığı için önümüzde en az 2-3 ay gibi bir zaman var ranklar tam oturmadığı için genelde saçma sapan eşleşmeler oluyor ve sürekli güncellemelerle bir şeyleri eksik yapıyorlar zamanla tüm oyuncular ranklarına yerleştiğinde rank atlaman daha kolay olacak karşına ranksız suprem adam gelebiliyor bu da senin kaybetmene sebep oluyor.

Gümüş 3'e attı. Şu an 4 oldum. Novayı göremiyorum. Sürekli tokatlıyorlar beni de.

Yeni konular

Geri
Yukarı