CS2 eşleştirme sistemi çok kötü

Sevdikleri oyuna toz kondurmuyor aslanlarım benim. Hâlbuki hataları kabullenseler daha çabuk çözülecek.
Ne demek toz kondurmuyorlar. Hiç açıp okumadınız herhalde insanların oyun hakkında yorumlarını. Oyuna dair az çok bilgisi olan herkes ne kadar kötü durumda olduğundan bahsediyor zaten.

Beta sürümünde oyunu oynamıştım. Fakat bu kadar kötü olmasını da beklemezdim. Beta'da koşarak HS atıyorlardı. Şimdi ise ben adamı göremesem bile adam beni görüyor. Ki aynı şekilde karşı takım her zaman 1000+ saati olan oyunculardan oluşuyor. Benim 300 saatim var. Son maçlardan sonra oyundan nefret eder kıvama geldim. En son çocukken bu kadar sinirlenmiştim. :D Aynı şekilde rank belirlenmesi için 10Win alma zorunluluğu da saçma, ben 1 tane bile doğru dürüst maç alamadıktan sonra ne anlamı var?

Eki Görüntüle 1970389
Algoritma tamamen sıfırlandı, eşleştirme şuan yetenek seviyesi olarak yapmıyor zamanla oturacak bir şey. Ayrıca 10 kazanma şartı bence gayet iyi 10 maç kazanana kadar kaç maç kaybedeceğin önemli tabi yoksa direkt 10 maç ile herkesin rütbesi genel seviyede aynı çıkar.

Ne demek toz kondurmuyorlar. Hiç açıp okumadınız herhalde insanların oyun hakkında yorumlarını. Oyuna dair az çok bilgisi olan herkes ne kadar kötü durumda olduğundan bahsediyor zaten.
:D Doğrudur hocam. Steamde yazanla forumlarda yazılanlar da bir olsa keşke. Azıcık geri dönüp eski mesajları okumanızı öneririm.

:D Doğrudur hocam. Steamde yazanla forumlarda yazılanlar da bir olsa keşke. Azıcık geri dönüp eski mesajları okumanızı öneririm.
Bu konunun eski mesajlarını okudum. Her maçı kaybediyorsan bence oyundaki becerilerini sorgulamak lazım. Oyunun şu an kötü durumda olduğunu kabul ediyorum ama tüm maçları kaybettirecek kadar da kötü değil. Arada spray gitmiyor ya da duvar arkasından ölüyor olabilirim ama 10 raundda 1 filan denk geliyor bana yani oyun zevkinizi yok edebilir lakin tamamen doğrudan maçı kaybettirmeye yönelik bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Her maçı kaybediyorsan bence oyundaki becerilerini sorgulamak lazım.
Benim tek sorunum her maçı kaybetmek değil. Ki FPS oyunlarını beceremediğimi biliyorum. Ona rağmen her maçı kaybettiğim için ağlamıyorum, biliyorum çünkü çok iyi oynamıyorum. Ama en azından eskiden adam vurabiliyordum. Buglar, kötü eşleşme sistemi, optimizasyon sorunları. Sadece kendim de yaşamıyorum bunları. Çevremdeki tüm CS oynayanlar yaşıyor. Buna rağmen övenler var. Onlara söylüyorum bunları ama suçlusu ben oluyorum. "Oynama o zaman"

Benim tek sorunum her maçı kaybetmek değil. Ki FPS oyunlarını beceremediğimi biliyorum. Ona rağmen her maçı kaybettiğim için ağlamıyorum, biliyorum çünkü çok iyi oynamıyorum. Ama en azından eskiden adam vurabiliyordum. Buglar, kötü eşleşme sistemi, optimizasyon sorunları. Sadece kendim de yaşamıyorum bunları. Çevremdeki tüm CS oynayanlar yaşıyor. Buna rağmen övenler var. Onlara söylüyorum bunları ama suçlusu ben oluyorum. "Oynama o zaman"
Evet maalesef eşleştirme sistemi kötü. Csgo'da supreme idim burda silver 4'e attı her maç 30-40 arası kill alıyorum benim açımdan zevkli geçiyor ama karşıma gelen sizin gibi tecrübesiz oyuncular için işkenceye dönüşmüş maalesef :/ beni de sıktı bu arada silverda oynamak birkaç maçtan sonrası çünkü rekabet yok şu an.

Benim eşleştirme sistemi ile alakalı söyleyebileceğim tek nokta burada bir sunucu olmaması çünkü benim aldığım en iyi ms 40-50 arası iken karşıya 5-15 ms aralığında oyuncular gelmesi kim ne derse desin çok fark ettiriyor.

Geri
Yukarı