CS2 eşleştirme sistemi çok kötü

Beta sürümünde oyunu oynamıştım. Fakat bu kadar kötü olmasını da beklemezdim. Beta'da koşarak HS atıyorlardı. Şimdi ise ben adamı göremesem bile adam beni görüyor. Ki aynı şekilde karşı takım her zaman 1000+ saati olan oyunculardan oluşuyor. Benim 300 saatim var. Son maçlardan sonra oyundan nefret eder kıvama geldim. En son çocukken bu kadar sinirlenmiştim. :D Aynı şekilde rank belirlenmesi için 10Win alma zorunluluğu da saçma, ben 1 tane bile doğru dürüst maç alamadıktan sonra ne anlamı var?

Eki Görüntüle 1970389
Rakip takım fark atınca takımlar eşitlenmiyomuydu ben öyle biliyorum

Oynayamayani anliyorum. Havuzlar olusturulmadigi icin karsiya asiri derecede guclu rakipler gelebiliyor. Asiri derecede troll var bu oyunda ya. Sogutuyor insani.

Çok takma zevkine oyna. 10 win aldım 2 lose attığı rank silver 4 şaka gibi. Csgo'daki rankım supremedi silver 4 görünce bi şaşırdım. Yani 10 win alıp rank almanın pek bi önemi yok şu an silvera atıyor zaten ve rank atlayamadım üst üste 5 6 win almama rağmen yüksek skor ile.

Beta sürümünde oyunu oynamıştım. Fakat bu kadar kötü olmasını da beklemezdim. Beta'da koşarak HS atıyorlardı. Şimdi ise ben adamı göremesem bile adam beni görüyor. Ki aynı şekilde karşı takım her zaman 1000+ saati olan oyunculardan oluşuyor. Benim 300 saatim var. Son maçlardan sonra oyundan nefret eder kıvama geldim. En son çocukken bu kadar sinirlenmiştim. :D Aynı şekilde rank belirlenmesi için 10Win alma zorunluluğu da saçma, ben 1 tane bile doğru dürüst maç alamadıktan sonra ne anlamı var?

Eki Görüntüle 1970389
Bu konuyu açıp durmasanız mı artık?! Oyun daha yeni çıktı daha hiç kimse kendi yetenek grubunda değil. Bana da koşarak HS atan adamlar çıkıyor bende girdiğim 10 maçın 5'ini 6'sını kaybediyorum ama ağlamıyorum çünkü biliyorum ki daha oyun yeni çıktı ve bir kaç ay sonra yetenek grupları oturacak. Bence aynı konunun bu kadar çok açılması yeterli.

CS fanboylarını kızdırdın dostum. Şimdi kel alaka şeyler sunarak seni ezikleyip oyunu dibine kadar övecekler 🤑
Hrr neyse, oyun yeni olduğundan eşleştirmesinde sorun olabilir. Biraz vakit geçince düzelir umarım.
Mesajlarda maalesef eleştiren çok var. Oyunu ben de severek oynuyorum fakat bu kadar hatanın göz önünde olmasına rağmen savunmak ne bileyim...

Geri
Yukarı