CS2 haksız yere Overwatch bekleme süresi

Evet ama ne zaman kalkar herhangi bir tahmininiz var mı zaten %100 eminim hatalı olduğuna birkaç yere baktım bizim kalkmadı falan yazmıslar ama yok dönerek vurdum ondan olmus tarzı seylerde yazmıslar yazılarına ben her zamanki gibi normal oynadım kapadım sonraki gün bir baktım böyle bir şey var ekranda.

Benim bildiğim 15 gün sürüyordu eskiden en geç 15 gün sonra belli oluyordu. Ama şu an sistem nasıl tam bilmiyorum. 1 ayda sürebilir.

Acaba oyunda acemiler ve troller envanteri iyi olan kişileri boş boş raporlayıp banlatmaya çalışırlarsa ne olacak? Olası bir yanlışlık olursa ve hesabınız giderse o envanter ne olacak?
Overwatch sistemi ne kadar gerekli? Çünkü bu sistem sayesinde bence acemilere ve trollere iyi eğlence çıkabilir artık bilmiyorum işte benim yorumum böyle.

Çok fazla yanlış raporlama yapılırsa hesaptan Overwatch yetkisi gidiyordu eskiden.Öyle bir şey vardı.

dostum söylediğim gibi hile açmış olsam gelip burda başlık açmamın bana ne gibi bir yararı olabilir ben bu sorunun içinden çıkamadığım için başlık açtım ikinci olarak steam destek ile görüştüm onlarla alakalı olmadığını oyunun kendi içinde olan bir ban olduğunu bir şey yapamayacaklarını söyleyen otomatik bir mesaj ile ticket i kapattılar

ne kadar sürede kalktı sizinki acaba içerideki envanterin değeri ve emeğim çok fazla açıkçası en azından benim için.
İlk ow ban 5-6 gün, ikincisi 3 gün. Tabii bunlar haksiz olduğunu bildiğimden konu açmadım. "Kesin hilesin" derler diye bekledim.

2 gündür ban dalgası mevcut. Ünlü yazılımı ismini vermek istemiyorum kullanan bütün hileciler yasaklandı ve yasaklanmaya devam ediyor. Forumda konu açılmamış fakat çok büyük bir dalga geldi. Zaten Premier sıralamasını kontrol ederseniz komple temizlendi. Ban yediğiniz tarih ve saat ile dalga gelen tarih ve saat aynıdır. Büyük ihtimalle hile açtınız ve banlandınız geçmiş olsun. Bu bir Overwatch banı değildir. Overwatch kılığına bürünmüş gizli bir yasaktır. (yanlış bir yasaklama kurbanı olduysanız umarım en yakın zamanda açılır.)

1.PNG

2.PNG

3.PNG

Son düzenleme:
dostum bir daha hile açtın diyen olursa artık delireceğim açmış olsam gelip burada başlık açmam defalarca söylememe rağmen bu şekilde açmışsın yemişsin tarzında boş yorum için yazacaksanız yazmayın. teşekkürker.

dostum bir daha hile açtın diyen olursa artık delireceğim açmış olsam gelip burada başlık açmam defalarca söylememe rağmen bu şekilde açmışsın yemişsin tarzında boş yorum için yazacaksanız yazmayın. teşekkürker.
Hocam keşke bu konuyu açmasaydın. Hesabıma kaç bin dolar yatırdım diyorsun, hala hileci diyor adam sana baksana. Valve dışında kimse banı açamayacağı için bu soruyu başka bir yerde sormanın hiç anlamı yok. Ban sen neler yazıyorsun, adam sana hala hileci diyor.

Baktın hesabın 1-2 ay açılmadı, hani haksız banlar açılıyordu vs diye konu açarsın istersen(hile değilsen umarım açılır).

Hocam keşke bu konuyu açmasaydın. Hesabıma kaç bin dolar yatırdım diyorsun, hala hileci diyor adam sana baksana. Valve dışında kimse banı açamayacağı için bu soruyu başka bir yerde sormanın hiç anlamı yok. Ban sen neler yazıyorsun, adam sana hala hileci diyor.

Baktın hesabın 1-2 ay açılmadı, hani haksız banlar açılıyordu vs diye konu açarsın istersen(hile değilsen umarım açılır).
evet haklısın fakat basına gelen oldu mu ne yapılabilir açısından akıl danışmak için açtım belki benim gibi duruma düşenler vardır diye herkes maalesef ki bikaç doğru yorum yapıp yardımcı olmaya calısan dostlar gibi anlayışlı ve zeki değil 😞

işte aklımdaki sorunda aslında bi yandan bu. XANTARES prof oyuncu olduğu için onlara karşı ilginin bizimkine göre farklı olabileceği açıkçası bide ow kapalıydı yeni açıldı falan derken arada komple güme gitmekten endişe ediyorum
Hatalı ban durumlarında Twitter CS Community'si fazlasıyla yardımcı oluyor. Olay gündeme geldiğinde zaten bir hata varsa banın kalkıyor. Bu tarz kalkmış bir çok ban mevcut. Gördüğüm kadarıyla Egecan Kırtaş gibi isimler bu konuda fazlasıyla yardımsever yaklaşıyor.

Hatalı ban durumlarında Twitter CS Community'si fazlasıyla yardımcı oluyor. Olay gündeme geldiğinde zaten bir hata varsa banın kalkıyor. Bu tarz kalkmış bir çok ban mevcut. Gördüğüm kadarıyla Egecan Kırtaş gibi isimler bu konuda fazlasıyla yardımsever yaklaşıyor.
teşekkür ederim kendisini bulup ulaşmaya çalışacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı