CS2 hilelerine çözüm bulunmuyor

hayatzorgardas

Femtopat
Daha fazla  
Oyunda hile yok diyenler ya hilenin ne demek olduğunu tam bilmiyor ya da hile kullanan kesimlerden biri. Ben hile kullansam rakibin ruhu duymaz lakin kendime saygım olduğu için kullanmıyorum. Özellikle rankı olmayanlarlar %90 hile kullanıyor. YouTube'da Premier'de adamlar 26-27k rankla hile açıp canlı yayın yapıyorlar. Adam sıralamada ilk 500 de. Valve neden bunları banlamıyor?

Dün maç girdim 13 yaşındaki çocuk 54 kill aldı çocuk Türk. Niye hak yiyorsun diyorum herkes açıyor abi ne olmuş diyor. Kimileri hileyi abartarak duvardan bunny yaparak vuruyor kimileride sadece ınfo almak için kullanıyor. Faceitte de durum aynı. FACEIT çalışanlarında artık yetişemediklerini inanılmaz hile olduğunu e-mail üzerinden ticketime cevap verdiler. Anlamadığım şey emeğinle vurmadığın adamdan ne zevk alıyor bunlar.
Bazılarında güven faktörüyle alakalı olduğunu söylüyor alakası yok kardeşim güven faktörüm çok yüksek.Rakibin Steam profiline bakıyorum adam 50 saat CS oynamış ama xantares gibi oynuyor :)

Kanka reportladığımız çoğu kişi maalesef ban yemiyor :(

Alakası yok

Güven faktörü düşük olunca gelme ihtimali artıyor ama gene de her türlü geliyor önceden övgü satın alma vardı hala var mı bilmiyorum güven faktörünü yükseltip gene devam ediyorlardı.

Güven faktörü düşük olunca gelme ihtimali artıyor ama gene de her türlü geliyor önceden övgü satın alma vardı hala var mı bilmiyorum güven faktörünü yükseltip gene devam ediyorlardı.
Güven faktörüm çok yüksek kanka onunla alakası yok. Her türlü geliyor hile çözümü yok gibi.

Herifler beni triggerlandırıyor bende deliriyorum gülüyor eşekler. Its skill bro u are noob diyorlar dahada deliriyorum. Pusuyorlarda yada direkt headshot koyuyorlar. Yada üstüme koşarak hs koyuyorlar...
Adam geri geri bunny yapıyor hızlı hızlı djdkfk ak-47 zıplaya zıplaya ace atıyor

Güven faktörüm çok yüksek kanka onunla alakası yok. Her türlü geliyor hile çözümü yok gibi.

Şöyle diyeyim 2019 da CS'yi bu yüzden bıraktım o zamandan beri çözülmediyse hiç düzelmez 2017-2018 de bu kadar çok değildi bu seçkin muhabbeti filan ne zaman oldu çoğaldı.

Adam geri geri bunny yapıyor hızlı hızlı djdkfk AK-47 zıplaya zıplaya ace atıyor

Benim kendi arkadaşım bile wh açtı 1 maç beleş bir hileydi ve belli etmesine rağmen ban yemedi.

Oyunda hile yok diyenler ya hilenin ne demek olduğunu tam bilmiyor ya da hile kullanan kesimlerden biri. Ben hile kullansam rakibin ruhu duymaz lakin kendime saygım olduğu için kullanmıyorum. Özellikle rankı olmayanlarlar %90 hile kullanıyor. YouTube'da Premier'de adamlar 26-27k rankla hile açıp canlı yayın yapıyorlar. Adam sıralamada ilk 500 de. Valve neden bunları banlamıyor?

Dün maç girdim 13 yaşındaki çocuk 54 kill aldı çocuk Türk. Niye hak yiyorsun diyorum herkes açıyor abi ne olmuş diyor. Kimileri hileyi abartarak duvardan bunny yaparak vuruyor kimileride sadece ınfo almak için kullanıyor. FACEIT'te de durum aynı. FACEIT çalışanlarında artık yetişemediklerini inanılmaz hile olduğunu e-mail üzerinden ticketime cevap verdiler. Anlamadığım şey emeğinle vurmadığın adamdan ne zevk alıyor bunlar.

Valve yeni bir anti-cheat sistemi deniyor ( yapay zekayla çalışan ) yakın zamanda bir kullanıcı spin bot taklidi yaparak Mousedpi'ını + sensini maksimum olacak şekilde 1 saat oynadı ve VAC ban yedi bundan sonra ne olduysa hileler artmaya başladı ( haksız ban yiyenler oldu büyük ihtimalle o yüzden ban atamıyorlar yanlış ban atarız diye hatta bazı spinbot atanların banı açılmış bu yüzden ) Majör sonrası büyük bir güncellemeyle umarım düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı