CS2 için 1200 TL mouse tavsiyesi

Bütçe
1000-1300
Senin seçimin bir tarafta binlerce yorum bulunan bir ürün diğer tarafta yeni piyasaya girmiş bir marka kuruluşu 2021'e dayanıyor. Logitech 1981'den beri piyasada.

Rampage alsın o zaman.

Senin seçimin bir tarafta binlerce yorum bulunan bir ürün diğer tarafta yeni piyasaya girmiş bir marka kuruluşu 2021'e dayanıyor. Logitech 1981'den beri piyasada.

Dostum mouse'un firması Wraith değil ki, Wraith bir satıcı site. Ki Wraith gayet güvenilir bir site, sorun yaşamanız durumunda değişim yapılıyor. Sorun yaşamanız neredeyse sıfır.

Dostum farenin firması Wraith değil ki, Wraith bir satıcı site. Ki Wraith gayet güvenilir bir site, sorun yaşamanız durumunda değişim yapılıyor. Sorun yaşamanız neredeyse sıfır.

Zaten sorun orada internette fare kim tarafından üretiliyor yazmıyor. Markanın bir Wikipedia sayfası bile yok. Büyük ihtimalle fare Wraith tarafından üretiliyor İngilizce kaynak bile yok.

Buyrun ürünün sitesi @Riminir.

Sadece Wraith tarafından satılıyor o yüzden bu sonuca vardım. Hakkımızda kısmında kendilerinin üretim tesisi olduğu yazıyor.
Bir sürü yurtdışı sitesinde de satılmakta.

VXE ve VGN aynı çap altında bir firma imiş galiba. VGN de süper bir firma.

Logitech'i de Ahmet Mehmet satıyor.

Al geçenlerde Logitech diye aldım hanım kullansın diye Logitech pop gelen mal çakma.

Sadece Wraith tarafından satılıyor o yüzden bu sonuca vardım. Hakkımızda kısmında kendilerinin üretim tesisi olduğu yazıyor.

Skatez üreten bir firma olduğu için olabilir mi acaba üretim tesisleri.

Zaten skatezleriyle ön plana çıkan bir markaydı sonradan diğer ürünlere girişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı