CS2 için alınan RX 570 bilgisayar istenilen düzeyde FPS vermiyor

jioyy

Femtopat
Daha fazla  
Yeni aldığım bilgisayarın içeriği şu şekilde;
CPU: AMD Ryzen 1600 AF 3.20GHz.
GPU: AMD Radeon RX 570 8 GB.
RAM: 1x16 GB RAM (markasına bakmadım).
Anakart: Colorful A320M-K Pro V14 (bu anakarttan pek memnun değilim).

Arkadaşlar soğutmada sıkıntı yok, sadece ekran kartım arada fazla ısınıyor(en yüksek 79 derece civarı) CPU 60 derecelerde kalıyor. CS'de rekabetçide 130 FPS civarı alıyorum, biliyorum oyun yeni ama yine de arada kasmalar vesaire oluyor ve ben 4:3 1280x1024 oynuyorum. Sizce neleri değiştirmeliyim?

Çok anlamam sistemlerden ama CS2 için yanlış sistem almışsınız sanırım. Özellikle işlemci.

R5 5600 falan olsaydı keşke.

Zaten ben almadım abim toplamış sürpriz yaptı bana ama bunu bilerek yazmadım, ama tavsiye için teşekkürler.

Bu sisteme göre normal FPS değerleri. Bir tane daha 16 RAM takman iyi olur.
tamamdır, tavsiye için teşekkür ederim.

Ekran kartı sıfır ise 79 derece normal değil, RX 580 kullanıyorum ve termal macun değişiminden sonra 70 dereceyi geçmiyor kart.

Aldığın performans normal. Oradaki tek sıkıntı RAM'in bir adet olması, 1x16 GB yerinde 2x8 GB almalıydın.
haklısınız, neyse artık 1 tane daha 16 GB ram alırım

Ekran kartı sıfır ise 79 derece normal değil.

2. El. CPU'da 2. el ama onda sıkıntı yok, GPU'nun içine baktım yeniden termal macun sürülmesi gerek, ama yine de donmalar gitse bile FPS'te bir fark olacağını düşünmüyorum.

Ekran kartı sıfır ise 79 derece normal değil, RX 580 kullanıyorum ve termal macun değişiminden sonra 70 dereceyi geçmiyor kart.
termal macun değişecek, yorum için teşekkür ederim

Geri
Yukarı