CS2 kısa özet

Şu anki teknoloji o zaman yoktu, şu anki Valve de o zaman yoktu. Eğer bir şirket geçmiş yıllardan ders çıkarmayacaksa ne diye var?

Benim dediğim eskiden kusursuz oyun çıkaran bir firma neden şimdi tam bitirmeden bir oyun çıkardı? Şimdiki teknoloji eskiden yoktu ama adamlar başarıyordu.

Benim dediğim eskiden kusursuz oyun çıkaran bir firma neden şimdi tam bitirmeden bir oyun çıkardı? Şimdiki teknoloji eskiden yoktu ama adamlar başarıyordu.
Çünkü siz süper zekalar oyun çöp şekilde çıksa bile savunacak bir yanını buluyorsunuz. Adam niye uğraşsın ki?

Nasıl olsa grafikleri fulleyip skin pazarından parayı kırdılar.

Birkaç konu benim de canımı sıkıyor fakat ben yeni oyunu daha çok beğendim. Kasma ve FPS problemleri için konuşmuyorum sistemim iyi olduğundan sıkıntı yaşamadığım için bu konuda eleştiri yapamam. Oyunun fiziği falan daha hoşuma gitti.
Sıkıntı yaşadığım en büyük konu ekranı eskiden 4:3 yapabiliyordum artık yapamıyorum görüntü bozuluyor.
Böyle oynamaya alışamadım daha. 🤣🤣

20231019_183140.jpg

Çünkü siz süper zekalar oyun çöp şekilde çıksa bile savunacak bir yanını buluyorsunuz. Adam niye uğraşsın ki?

Nasıl olsa grafikleri fulleyip skin pazarından parayı kırdılar.

Senin kafan mı güzel yoksa hakaret etmek ya da tartışmayı kızdırmak için mi geldin? Ben oyunu savunmuyorum aksine kötü olduğunu söylüyorum. Lütfen mesajları daha düzgün okur musun? Ve üslubunu biraz düzeltmelisin.

Birkaç konu benim de canımı sıkıyor fakat ben yeni oyunu daha çok beğendim. Kasma ve FPS problemleri için konuşmuyorum sistemim iyi olduğundan sıkıntı yaşamadığım için bu konuda eleştiri yapamam. Oyunun fiziği falan daha hoşuma gitti.
Sıkıntı yaşadığım en büyük konu ekranı eskiden 4:3 yapabiliyordum artık yapamıyorum görüntü bozuluyor.

Eki Görüntüle 1982905
Hocam long picklerken shorttaki adamı görürsünüz heralde 😆😆

Eki Görüntüle 1982905
Hocam monitorünüz zaten 4:3 Oyunu 4:3 yapıp ne yapacaksınız. :D

Geri
Yukarı