CS2 mi CS:GO mu?

EmreSunars

Hectopat
Yer
Samsun-Havza-Kocapınar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 1600AF
Sapphire Pulse Rx 580 8gb OC
Kingston Hyperx Fury 8X2 3200mhz rgb
Adata SU630 240GB
WD BLUE 1TB 7200RPM
Meslek
Öğrenci
Oyunun açık betaya çıkmasıyla birlikte bende CS 2'yi deneyimledim ama sanki oyunda eksik bir şeyler vardı. Bunun üstüne tekrar CS:GO oynamaya karar verdim ve şuna kanaat getirdim, CS 2 has CS olmaktan çıkmış biraz daha Valorant'a kaymış ama CS:GO hala ağırlığını korumuş gibi. İnsanların 10 yıllık bir alışkanlığı bırakabileceğini düşünmüyorum, sizin fikirleriniz ne?

Oyunun açık betaya çıkmasıyla birlikte bende CS 2'yi deneyimledim ama sanki oyunda eksik bir şeyler vardı. Bunun üstüne tekrar CS:GO oynamaya karar verdim ve şuna kanaat getirdim, CS 2 has CS olmaktan çıkmış biraz daha Valorant'a kaymış ama CS:GO hala ağırlığını korumuş gibi. İnsanların 10 yıllık bir alışkanlığı bırakabileceğini düşünmüyorum, sizin fikirleriniz ne?
CS2 kesinlikle çok daha iyi olmuş ve olacak. Valorant'a kaymış demek bir hakarettir.

CS:GO'nun silah satın alma ekranının daire olmasını çok özleyeceğim. O üstüne getirip sürükleme olayı çok havalı ve güzel hissettiriyordu. CS2 bana gelmedi ancak fizik motorundan ve grafiklerden dolayı CS2 derdim.

CS:GO daha II CS2'nin kötü olması hem oyunun betada olması aynı zamanda altyapısının ben kötü olduğunu düşünüyorum oyunun üstüne yapılan yapı kötü serverlar 64 tick ama gerçekten 64 mü bilemiyoruz 30 tick e düşüyor denilio ki burada artık asıl faktör ping oluyor oda TR de yaşayan bizler için dezavantaj çünkü TR serveri olmadıgından çoğumuz 80-100 pingle oynuyor.

CS2 kesinlikle çok daha iyi olmuş ve olacak. Valorant'a kaymış demek bir hakarettir.
Bir Counter Strike oyununa valorant gibi olmuş demek cidden hakaret ancak öyle olmuş 😀

CS2'de keşke haritaları aynı tutup bugları fixleyip, detayları arttırıp bıraksalardı. Mirage, Dust 2, Nuke vs. iyi de Inferno çok değişmiş.
Nasıl olmuş hocam? Örnek foto atma zahmetine girebilir misiniz benim için?

CS 2 nin çıkacak olması gerçekten üzücü. CS GO milyon kat daha iyi bir oyun. Oyuna canlı renk eklemişler, stabil çalışan tickrate sistemini subtick dedikleri problemli sunucular ile değiştirmişler, oyun tam çıkınca belki düzelir ancak sanmıyorum. Gereksiz grafik detayları ile ciddi derecede sistemi sömürüyor oyun, aynı görüntü kalitesini ve renkleri zaten Nvidia renk ayarlarıyla CS GO'da elde edilebiliyordu. Bu da bir çok bilgisayarda input lag sorununa neden oluyor.

Bende Prime vardı, rank açmak için 1-1,5 hafta ranked oynadım. toplamda 19 maç falan atmışımdır ve sadece 7 kere kazandım. Bir türlü maç kazanamıyorum. Keşke rankım açılsa da ben de CS2 deneyimlesem. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı