CS2 mi CS:GO mu?

Nasıl olmuş hocam? Örnek foto atma zahmetine girebilir misiniz benim için?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zor geldi galiba.

Oyunu oynamadan yorum yapmayın arkadaşlar. Bende başta çok kötü diyordum ama oynayıp alışınca çok güzel geliyor ve CS:GO'ya girdiğimde ne kadar eski bir oyun diyorum.

Kendi fikriniz, 6 yıldır CS:GO oynayan birisi olarak hala CS2'ye alışamadım.

CS2 ye daha 1 sene falan daha girilmez. Iyice otursun su eslestirme muhabbeti adam 20 saat oynamis oyunu onune gelene tek atiyor. Ya adam global haberimiz yok ya da hile korumasi yok.
Her sey bi yerine otursun ranklar falan alinsin yoksa cekilecek cile degil. zaten bir turlu de mac bulmuyor oynayan kisi cok az. Daha deathmatchde takim vs takim modu bile yok, arkadasin ile lobi kurup vs falan atilmiyor. Haritalari gruplandirip ayirmislar birde komedi. Mirage bir yerde inferno bir yerde, overpass bir yerde. Cok kisitli su haliyle oyuna girdigimde hapishanedeymis gibi hissediyorum

Çıkınca bir gireyim dedim de oyunda ne attığımız mermi yerine gidiyor ne doğru düzgün FPS alabiliyorum oyundan çıkıp Valorant'a girince oh be dedim uzun bir süre CS:GO'yu oynamış biri olarak Valorant'a geçiş sebebim tick mevzusuydu bunda düzelttik dediler o bile düzelmemiş.

Geri
Yukarı