CS2 optimizasyon hala aynı

Hocam şu an ben oynayamıyorum siz ne durumdasınız düzelmesini mi bekliyorsunuz yoksa mecburen oynamaya mı çalışıyorsunuz dona kasa?
Lobi 40fps çözünürlük 640 yapın artiyo oyundada 20 10 flan mecburen oynicam yapacak bişey yok. Olmassada patates grafik yapicam oyunu.

Kasma yok fakat fps 100-130 arası ve gram akıcı değil 50fps gibi. Silicem gelmezse optimizasyon bugun.
Optimize zaten bu dahada yukselmez FPS .

Lobi 40fps çözünürlük 640 yapın artiyo oyundada 20 10 flan mecburen oynicam yapacak bişey yok. Olmassada patates grafik yapicam oyunu.

Optimize falan değil.

Öyle olsa lag ve fps sorunlarını düzelttik diye tweet atarlardı çıkınca. Optimizasyon ölü.

Kasma yok fakat FPS 100-130 arası ve gram akıcı değil 50FPS gibi. Sileceğim gelmezse optimizasyon bugün.
Yani Online kaybetti gibi ben gelmeyecegini düşünüyorum hocam şahsen ama bazıları halen düzelir çözülür diyor ama Valve çözecek gibi davranmıyor güncelleme notlarında (beta dahil) hiç optimizasyon ve ani FPS düşüşünden bahsetmedi hadi güncelleme notunu geçtim en azından optimizasyon veya ani FPS düşüşünden dolayı çözeceğiz halledeceğiz gibi açıklamada yapmadı.

Geri
Yukarı