CS2 optimizasyonu neden bu kadar kötü?

Rekabet etmek istediği oyundan özellik çalarak bitmemiş bir oyun çıkarttıkları için olabilir. İnsanlar hala zamanla düzelir diyor :d? 2024 yılındayız CS:GO'nun çıktığı dönemle aynı dönem değiliz adamlar bunlarla resmen dalga geçiyor.

Sisteminiz nedir? GTX 1660S'e sahibim ve major öncesinde gelen güncelleme ile oyundaki optimizasyon sorunu benim için tamamiyle çözüldü. Sİsteminizden kaynaklı olabileceğini düşünüyorum.

Rekabet etmek istediği oyundan özellik çalarak bitmemiş bir oyun çıkarttıkları için olabilir. İnsanlar hala zamanla düzelir diyor :d? 2024 yılındayız CS:GO'nun çıktığı dönemle aynı dönem değiliz adamlar bunlarla resmen dalga geçiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
🤓

Sisteminiz nedir? GTX 1660S'e sahibim ve major öncesinde gelen güncelleme ile oyundaki optimizasyon sorunu benim için tamamiyle çözüldü. Sisteminizden kaynaklı olabileceğini düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
🤓

R5 5600 ve RX 580 kullanıyorum ama attığın videodan sonra bir anlamı kalmadı. Oha yuh nasıl olur böyle bir şey? Valorant zaten rezil rüsva bir oyun ama bro gerçekten mi? O silahlar gerçek silahlar CS'ye ait bir şey değil :d? Bu resmen şey gibi "CS de yaptığın crossu Valorant'ta yapıyorsun oha yuh çalıntı"

R5 5600 ve RX 580 kullanıyorum ama attığın videodan sonra bir anlamı kalmadı.
Onu üstteki arkadaş için yazmıştım.

Oha yuh nasıl olur böyle bir şey? Valorant zaten rezil rüsva bir oyun ama bro gerçekten mi? O silahlar gerçek silahlar CS'ye ait bir şey değil :d? Bu resmen şey gibi "CS de yaptığın crossu Valorant'ta yapıyorsun oha yuh çalıntı"
Aynı türde bile olmayan bir oyundan CS'nin içerik çaldığını iddia eden sensin.

Bırak CS2'yi CS:GO döneminde bile Valorant çıkardığı skinde dahi CS ile aynı Inspect modellerini kullanıyor ve bunu saklamaya bile pek çalışmıyor. CS'nin Cache gibi bir çok efsane haritalarını dizayn eden Volcano'ya bile kendi oyununda(Valorant) map yaptıran bir şirketle Valve'ı ve CS'yi kıyaslamak ve içerik çaldığını iddia etmek biraz absürt duruyor.

Onu üstteki arkadaş için yazmıştım.

Aynı türde bile olmayan bir oyundan CS'nin içerik çaldığını iddia eden sensin.

Bırak CS2'yi CS:GO döneminde bile Valorant çıkardığı skinde dahi CS ile aynı ınspect modellerini kullanıyor ve bunu saklamaya bile pek çalışmıyor. CS'nin cache gibi birçok efsane haritalarını dizayn eden Volcano'ya bile kendi oyununda(Valorant) map yaptıran bir şirketle Valve'ı ve CS'yi kıyaslamak ve içerik çaldığını iddia etmek biraz absürt duruyor.

Boş ver kanka kimle tartışıyorum ben hahaha.

CS2'nin optimizasyonu kötü değil. Oyun CS:GO'dan daha iyi grafik ve fiziklere sahip. Bu yüzden CS2 oynamak için artık daha iyi bir sisteme ihtiyaç var. Kalite güncellemesi için ufak tefek optimizasyon güncellemeleri yine alacaktır ama oyunun ilk çıktığı zamanki gibi bir optimizasyon sıkıntısı günümüzde mevcut değil.

Geri
Yukarı