CS2 PGL Major Copenhagen 2024 Pick Em'leri

Takımları, transferleri, kimin nasıl oynadığını takip etmeyi bir süredir bıraktığım için Pimp ile aynı yaptım, geçme şansım var mı sizce?

@VentusCN @Metin Eren Türkmen

pickem.png

FURIA ile SAW yapacakmış, oradan da garanti 1 tane geldi. Mongolz geçmesi lazım, geçer mi ki?

Son düzenleme:
Takımları, transferleri, kimin nasıl oynadığını takip etmeyi bir süredir bıraktığım için Pimp ile aynı yaptım, geçme şansım var mı sizce?

@VentusCN @Metin Eren Türkmen

Eki Görüntüle 2145697

FURIA ile SAW yapacakmış, oradan da garanti 1 tane geldi. Mongolz geçmesi lazım, geçer mi ki?
3-0 yapan Heroic altta olduğu için 5 olmayacak galiba. 4 oluyor en fazla. Bu aşamada bayağı bir kişi patladı, yine elmas yalan oldu.

3-0 yapan Heroic altta olduğu için 5 olmayacak galiba. 4 oluyor en fazla. Bu aşamada bayağı bir kişi patladı, yine elmas yalan oldu.

3-0'dan Cloud9 tuttu, 0-3'ten KOI. Alttan da Eternal Fire tuttu 3-1 yaparak. FURIA ile SAW birbiriyle yapacağı için kim kazanırsa kazansın diğeri 3-2 ile turu atlayacak, 4. pick de garanti. Mongolz de Legacy'yi yenerse 5 olmuyor mu ki?

@Metin Eren Türkmen en azından buna göre seçim yaparız artık.
0-3 yapacak takımlara kaybeden Furia sağ olsun mahvetti, umarım SAW şamarlar şunları.

Yeni sistemle ilgili Hltv'de birçok kişi benim dediğim gibi, resmi bir açıklama yapılmamasından şikayetçi 😃

1710937174221.png

3-0'dan Cloud9 tuttu, 0-3'ten KOI. Alttan da Eternal Fire tuttu 3-1 yaparak. FURIA ile SAW birbiriyle yapacağı için kim kazanırsa kazansın diğeri 3-2 ile turu atlayacak, 4. pick de garanti. Mongolz de Legacy'yi yenerse 5 olmuyor mu ki?
Evet doğru, 0-3 gözümden kaçmış.

Legends Stage için bu şekilde düşünüyorum.

1710963757635.png

Son düzenleme:
Legends için 0-3'lerde çok kararsız kaldım, Mongolz, Ecstatic ya da Furia da 0-3 olabilir gibi.

Neyse değişmeyeceğim, zaten en fazla altın olacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı