CS2 sayesinde Valorant patlama yaşayacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gece gece iyi güldürdün yine😄. Aç bir oyunu bak bakalım 64 tickmiymiş. Ne idüğü belirsiz kodları burada atıp birde inanmamızı bekliyorsun. Yazık sana. Birde balon patlamışmış.🤣 Seni kandırmak çok kolay olsa gerek.

Kedi uzanammadığı ciğere pis der😉. Bu CS oynayamayıp valo geçenlerden herhalde.
Yanlış değil anladığım kadarıyla. Serverlar hala 64 tick. Tickless sisteme henüz geçilmemiş sanırım. Balon patlama muhabettine dahil değilim. Sadece haberle ilgili konuşuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir balon daha patladı. Burada artık tick rate yok oyun çok değişti diye yalan söyleyip kendini kandıranlar yine haksız cıktı biz oyunda bir şey değişmediğini aynı olduğunu söylemiştik nerdesiniz fan boiler. Ha bu arada kaç ay oldu nerede buglar temizlenecekti nerede yayinlanacak tam sürüm. Bir 5 sene daha böyle kendinizi avutun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Oyun 128 sub tick. Oyunun zaten butun buglari neredeyse temizlendi. Yeni haritalarda cikacak olan buglar ayri tabii. Valo patlama yasayacakti peki ne oldu? Sanki elinde patladi gibi hahahaha 🤣🤣🤣

CS2 kat ve kat daha guzel olmus. Bos yapmazsin artik.

Yanlış değil anladığım kadarıyla. Serverlar hala 64 tick. Tickless sisteme henüz geçilmemiş sanırım. Balon patlama muhabettine dahil değilim. Sadece haberle ilgili konuşuyorum.
Bizzat kendim denedim. Özellikle deagle ile sol tıka bastığım an adam ölüyor. Gayet geçilmiş.

Oyun 128 sub tick. Oyunun zaten butun buglari neredeyse temizlendi. Yeni haritalarda cikacak olan buglar ayri tabii. Valo patlama yasayacakti peki ne oldu? Sanki elinde patladi gibi hahahaha 🤣🤣🤣

CS2 kat ve kat daha guzel olmus. Bos yapmazsin artik.
Cidden güzel olmuş birde şu viewmodel kodlarını ekleseler tadından yenmeyecek.

Bizzat kendim denedim. Özellikle deagle ile sol tıka bastığım an adam ölüyor. Gayet geçilmiş.

Cidden güzel olmuş birde şu viewmodel kodlarını ekleseler tadından yenmeyecek.
CS:GO da kaç defa adamı vurduğumu gördüğüm halde adam ölmedi ama bu oyunda tıkladığım zaman adamın öldüğünü gördüm. Zaten vuruş hissi bi ayrı olmuş oyunun bu yüzden.

Bir balon daha patladı. Burada artık tick rate yok oyun çok değişti diye yalan söyleyip kendini kandıranlar yine haksız cıktı biz oyunda bir şey değişmediğini aynı olduğunu söylemiştik nerdesiniz fan boiler. Ha bu arada kaç ay oldu nerede buglar temizlenecekti nerede yayinlanacak tam sürüm. Bir 5 sene daha böyle kendinizi avutun.

10 yaşındakilerin Valorant'ı savunması kadar komik bir şey yok, tutuştular.

CS 2 sadece benim gibi bilgisayarı kötü olan insanları üzdü. Onun dışında gayet iyi olmuş sadece bi tık bu parlamalar fazla o kötü olmuş. Bide attığım adamı vuramıyor diyen falan olmuş. Valorant çok gariptir ki silahlar CS deki gibi sekmiyor. İyi hatırlarım bundan 1 yıl önceValorant merak edip indirdim ve bi baktım ki attığım her mermi gidiyor. CS de böyle değildi. Bİde CS ölmez be kardeşim CS 1.6 hala aktif halde oynanıyor. CS2 (CS:GO) mi ölecekmiş.

Anlamıyorum ki neden bir oyunu en ağırından savunuyorsunuz? Rekabet zaten biz oyunculara yarayacak. Neyse, şimdi balon patladı falan demişsiniz de eğer azcık takip ettiyseniz oyun 10 gündür bütün Seçkin ve rankı açık kullanıcılara dağıtıldı dolayısıyla büyük bir kitle oyunu denedi bile.

Elbette gelen eleştiriler var ancak bunlar oyuna karşı bütün kitleyi soğutacak cinsten değil. Pek de balon patladı gibi gözükmüyor ama :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı