CS2 ajanları nasıl olacak?

KAPINO

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. CS2'yi indirmiş birisi olarak eksikliklerine rağmen beğendim. Ancak merak ettiğim CS2 oyununda artık default olarak sadece Phoenix ve sas ajanları mı olacak? Mesela Dust 2 için Elite Crew vs ıdf, ıtaly için gıgn vs seperatistler olurdu. Şahsım adına oyuna güzel çeşitlilik ve detay katan unsurlardan birisiydi. Keza Reddit üzerinde böyle bir post gördüm ve şaşırdım. Ben zamanla güncelleme ile geri gelir düşüncesindeydim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisi veya tahmini olan varsa sevinirim. Şayet gelmeyecek olması ihtimali bir tık üzdü.

Oyunda eksik olan tek şey keşke haritaya özgü karakter modelleri olsa. Oyun modları, haritalar, konsol komutları eksik. Ayrıca herhangi bir bilgi yok ne yazık ki, Valve çalışanı olmadığımız sürece atıp tutarız en fazla.

İleride illaki eklerler diye düşünüyorum. Her haritada SAS vs. Phoenix olması çok saçma olur ve oyunu sıradanlaştırır. Mesela Overpass haritası Almanya'da geçiyor, orada CT tarafında İngiliz SAS takımının ne işi var? Alman GSG-9 takımının olması lazım.

Bu dediğin olay tahminimce yeni bir operasyon ile gelir. Yani hem yeni ajanlar görmüş oluruz hem de eski sistemi entegre etmiş olurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı